Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті розпочала роботу Школа регіональної нормотворчості

На юридичному факультеті розпочала роботу Школа регіональної нормотворчості

21.03.2017 09:52 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес Школа регіональної нормотворчості

Уже другий рік поспіль спільними зусиллями Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізького національного університету та Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців, службовців органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій на базі університету проходить Школа регіональної нормотворчості. Студенти юридичного факультету, державні службовці та службовці органів місцевого самоврядування у рамках її діяльності інтенсивно вивчають особливості нормотворчого процесу, зокрема підготовку проекту акту, його узгодження, прийняття, виконання. Також вони розглядають види актів нормотворчості, типові помилки, які зустрічаються у процесі регіональної нормотворчості та способи їх виправлення та запобігання вчинення у майбутньому.

За словами заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуарда Гугніна, участь у роботі Школи регіональної нормотворчості є досить корисною як для державних службовців, так і для майбутніх службовців, якими є студенти юридичного факультету. Завдяки цьому, вони отримують компетентності з роботи із проектною документацією, вдосконалюють навички взаємодії із суб’єктами регіональної нормотворчості, підготовки досконалого за змістом акту.
Досягненню цієї мети сприяє цьому низка інноваційних форм і методів навчання Школи. Зокрема, у її діяльності застосовують рольові модельні заняття, модулі «реальної нормотворчої ситуації», «обґрунтування потреби прийняття акта управління», експертні дискусії із залученням досвідчених державних службовців, які мають значний досвід регіонального нормотворення, узагальнення її практики тощо.
Протягом чотирьох днів – із 20 по 23 березня – 45 студентів 3-4 курсів юридичного факультету та слухачів 1 курсу магістратури денної форми навчання зможуть взяти участь в інтенсивних заняттях із регіональної нормотворчості, отримати корисні знання, набути практичні компетентності. Студенти, які успішно пройдуть тестову форму підсумкового контролю, отримають сертифікати учасників Школи.

Юридичний факультет