Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів ФСУ провели тренінг щодо секретів публічного виступу

Для студентів ФСУ провели тренінг щодо секретів публічного виступу

22.03.2017 09:35 Все Головні новини Факультети Соціології та управління факультет соціології та управління студентська рада тренінг дозвілля

Студактив факультету соціології та управління Запорізького національного університету проводить для його студентів чимало тренінгів із різних актуальних і цікавих для молоді тем. Так, днями голова студентської ради ФСУ Едуард Бойко поділився з усіма охочими секретами вдалого публічного виступу в рамках курсу «Just about…».

Варто відзначити, що цей курс тренінгів створений проектним і медіа- секторами ФСУ задля розгляду актуальних напрямків діяльності студентів. Зокрема, під час засідань йдеться про проектну діяльність і про можливі засоби поширення проектів (такі, як PR, реклама). До актуальних питань відносять вміння презентувати власний продукт, ідею, проект тощо. Цього разу зустріч присвятили темі «Публічний виступ». Вона стала важливою частиною курсу.
Під час заходу учасники дізнались, як правильно будувати текст для промови. Також вони розглянули вербальні й невербальні методи, які варто використовувати під час презентації власних ідей.
Голова студентської ради ФСУ Едуард Бойко поділився досвідом власних виступів, проілюструвавши тези доповіді веселими історіями. Учасники заходу теж захотіли навести приклади зі своєї практики, тому зустріч пройшла весело й невимушено. Упродовж заходу на присутніх чекали ігрові завдання на закріплення отриманих навичок та практичних завдань. Усі вони залишилися дуже задоволеними участю в заході й подякували спікеру та організаторам зустрічі.
Нагадаємо, що на ФСУ триває низка тренінгів «Just about…», у яких можуть взяти участь усі охочі.

Катерина Ковтун,
факультет соціології та управління