Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів ЗНУ провели лекцію на тему здорового способу життя

Для студентів ЗНУ провели лекцію на тему здорового способу життя

22.03.2017 10:41 Все Головні новини студентська рада відділ виховної роботи зустріч лекція

У Запорізькому національному університеті закликають студентів дбати про своє здоров’я. Важливим складником цієї діяльності є інформування молоді щодо засобів попередження виникнення хвороб. Так, учора в гуртожитку №3 відбулася зустріч молоді з лікарем-гінекологом дитячого та підліткового віку Комунальна установа «Обласний медичний центр репродукції людини» Запорізької обласної ради, позаштатного фахівця департаменту охорони здоров'я Запорізької облдержадміністрації Тетяною Царук. Захід пройшов за підтримки журналу «Тобі», а його організаторами стали співробітники відділу виховної роботи ЗНУ.

Під час зустрічі зі студенти лікар розглянула низку важливих питань, пов’язаних із загальним станом здоров’я молоді та із його репродуктивним складником зокрема. Вона розповіла присутнім на заході про правила поведінки, які допоможуть уникнути захворювань.
Зокрема, під час лекції, яку супроводжувало слайдер-шоу, йшлося про засоби контрацепції, доцільність застосування різних видів та їхню ефективність. Учасники згадали і про те, як уникнути ризику захворіти на СНІД/ВІЛ, розповсюдження якого в нашій державі досягло критичного рівня.
Усі охочі мали змогу поставити запитання із запропонованої для обговорення теми. Тетяна Царик також повідомила присутнім адресу клініки, дружньої для молоді, та Центру репродукції людини. Вона попросила студентів розповсюдити отриману інформацію серед однолітків.