Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Розпочалася підготовка ССОТ «Славутич» до літнього сезону

Розпочалася підготовка ССОТ «Славутич» до літнього сезону

22.03.2017 13:14 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Студентський спортивно-оздоровчий табір «Славутич» адміністративно-господарська частина благоустрій території ремонтні роботи

Нещодавно студентський спортивно-оздоровчий табір «Славутич» відвідали представники адміністративно-господарської частини Запорізького національного університету: головний інженер АГЧ Валентин Моцак, начальник експлуатаційно-технічного відділу Анатолій Ілюхін, старший виконроб ремонтно-будівельної групи ЗНУ Віктор Харнов, а також співробітники рембудгрупи, електрики та слюсарі.

Представники робочої групи оглянули території бази після завершення зимового сезону та визначили обсяг необхідних робіт, які потрібно виконати у рамках підготовки об’єкту до початку сезону літнього відпочинку.
Головний інженер АГЧ Валентин Моцак розповів про комплекс робіт, які цього року мають виконати співробітники експлуатаційно-технічного відділу та ремонтно-будівельної групи на території ССОТ «Славутич». Передусім це стосується прибирання й впорядкування території після зими: очищення самої території бази і пляжу від сміття та піску, який був нанесений вітром в осінньо-зимовий період. Також вони планують здійснити косметичні ремонти будиночків та вагончиків: необхідно підклеїти шпалери, полагодити, за потреби, ґанки, привести до ладу фасади, поновити фарбове покриття тощо. Певні зміни відбуватимуться і на території їдальні табору. Тут планують переставити обладнання та провести комплекс пов’язаних із цим робіт із ремонту та реконструкції електромережі. Мають також відбутися реставраційні роботи в літніх душових кабінках.
Цього року найбільш масштабні ремонтні роботи відбудуться у приміщеннях номерів люкс, зокрема планується замінити сантехніку та встановити нову систему трубопроводів.
Незабаром закуплять необхідні для ремонтів та реконструкцій матеріали. Адже до початку літа усі планові роботи мають бути завершені і база відпочинку «Славутич» знов зустрічатиме відпочивальників – викладачів, співробітників і студентів університету.

Олена Хлистун