Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускників ЕПК запросили продовжити навчання на економічному факультеті

Випускників ЕПК запросили продовжити навчання на економічному факультеті

23.03.2017 09:26 Все Головні новини Факультети Економічний Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж економічний факультет профорієнтаційна діяльність зустріч

Днями відбулася зустріч випускників Економіко-правничого коледжу з деканом економічного факультету Запорізького національного університету Аллою Череп. На зустріч завітали студенти випускних груп спеціальності «Фінанси і кредит» та «Бухгалтерський облік». Також на заході були присутні директор ЕПК Олена Грибанова, завідувач економічним відділенням коледжу Лілія Козак та викладач Людмила Чичун.

Під час захопливої розмови студенти змогли дізнатися про можливості майбутнього вступу до Запорізького національного університету. Також Алла Череп розповіла про заходи, що відбуваються на економічному факультеті, науково-практичні конференції, про роботу «Бізнес-інкубатора», що став платформою для розвитку бізнесу в регіоні, про можливості «перехресного вступу».
Майбутні випускники отримали інформацію про можливість навчання студентів ЗНУ в університетах інших країн, а саме: Польщі, Чехії, Румунії та отримання подвійного диплома. Уже відомо, що приблизно 90% випускників Економіко-правничого коледжу планують стати студентами Запорізького національного університету. У кінці бесіди кожен мав змогу поставити запитання і дізнатися відповіді на всі хвилюючі питання.
Алла Василівна запевнила, що на факультеті дуже чекають на цьогорічних випускників коледжу, оскільки вони завжди мають якісну підготовку та вдало продовжують навчання на старших курсах факультету.

Алла Омельченко