Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів ЗНУ навчали, як правильно шукати роботу

Студентів ЗНУ навчали, як правильно шукати роботу

23.03.2017 15:49 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтація факультет соціальної педагогіки та психології тренінг

Учора, двадцять другого березня, у приміщенні Запорізького обласного відділення центру зайнятості відбувся тренінг із працевлаштування «Виявлення власних особистісних та професійних рис, формування вміння презентувати себе». Цей захід пройшов у рамках співпраці ЗНУ із Запорізьким обласним відділенням центру зайнятості, згідно чотирьохсторонньої Угоди про спільну діяльність щодо організації PROFI центру.

Захід відвідали 18 студентів 5 курсу спеціальності «Психологія» факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету у супроводі провідного фахівця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксани Булавіної.
На початку зустрічі начальник відділу організації профорієнтації центру зайнятості Олена Житова привітала учасників тренінгу та замотивувала аудиторію для майбутньої плідної комунікації.
Захід проводила фахівець із профорієнтації Південного районного центру зайнятості Ірина Коптєва. Студентів навчали правилам підготовки до співбесіди, навичкам правильного складання резюме. Вони дізналися, як проводити анкетування та з чого взагалі починати пошуки роботи. Активне обговорення викликало питання форм працевлаштування.
Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлія Паскевська, коментуючи участь студентів ЗНУ в заході, зазначила: «Організація та проведення подібних тренінгів підвищує рівень самооцінки студентів, вони опановують ефектні форми та методи техніки пошуку роботи, самопрезентації, спілкування з роботодавцем. Для забезпечення потреб роботодавців області ми надаємо платформу щодо ефективного використання профдіагностичних методик у якісному підборі працівників з числа студентської молоді та випускників».

Відділ доуніверситетської підготовки,
профорієнтації та працевлаштування