Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економічний факультет отримав подяку Всеукраїнської спілки ветеранів АТО «Легіон Свободи»

27.03.2017 16:45 Все Головні новини Економічний факультет волонтерська діяльність нагорода

Сьогодні, двадцять сьомого березня, відбулася чергова конференція Всеукраїнської спілки ветеранів АТО «Легіон Свободи», на якій зокрема були відзначені найбільш активні помічники воїнів та благодійники по всій Україні. Економічний факультет ЗНУ отримав подяку «За силу духу та жертовність в ім’я України». Ветерани АТО відзначили багаторічну допомогу факультету в гуманітарному забезпеченні потреб учасників війни, заходи з національно-патріотичного виховання молоді та активну громадянську позицію під керівництвом декана, доктора економічних наук, професора Алли Череп.

Варто зазначити, що в «Легіоні Свободи» є представники економічного факультету – кандидат економічних наук, викладач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії Костянтин Денисов, а також магістр спеціальності «Економіка довкілля і природних ресурсів» Михайло Чумак.

Економічний факультет