Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершився чемпіонат з міні-футболу

У ЗНУ завершився чемпіонат з міні-футболу

19.12.2007 09:55

18 грудня завершився чемпіонат з міні-футболу на Кубок ректора.

Факультет журналістики і друга команда факультету фізичного виховання зіграли за третє місце. Хоча це ще не фінальна гра, студенти були настроєні рішуче, адже, як не як, а честь рідного факультету захищають! Матч пройшов напружено. Варто відзначити дуже неспортивну поведінку команди факультету фізичного виховання: 2 жовтих і 1 червона картка. Певно, їх могло бути й більше, проте судді чомусь ігнорували деякі «гарячі» епізоди півфінального матчу. Отже,з рахунком 3:1 перемогла команда факультету журналістики. В цьому - немала заслуга воротаря Романа Коробського, який блискуче захищав ворота журналістів. Антон Антонов, капітан команди-переможниці, так оцінив гру: «представники факультету фізичного виховання сильні, проте сьогодні переміг наш характер!».

У фіналі зустрілися кращі з кращих: команда факультету менеджменту і перша команда факультету фізичного виховання. Здавалося, діло дійде до післяматчевих пенальті – сили були рівні на початку гри. Проте, вже під завісу першого тайму команда менеджменту пропускає м’яч.

Другий тайм розпочався жваво. Студенти факультету фізичного виховання подвоюють рахунок і починають диктувати свою гру. Приємно, що навіть після пропущеного пенальті і рахунку 6:1 на користь факультету фізичного виховання, футболісти факультету менеджменту не здавалися і продовжували показувати гідну гру.

У підсумку - 7:2 – перемога за першою командою факультету фізичного виховання. Після матчу був визначений і кращий бомбардир чемпіонату. Ним став Євген Угрімов, четвертокурсник факультету фізичного виховання.

На турнір завітав ректор Сергій Тимченко, який нагородив студентів цінними подарунками і грамотами. Головний приз дістався 1-й команді факультету фізичного виховання. Ректор також привітав усіх: як футболістів, так і вболівальників. І, як в футболі, так і в житті та навчанні, Сергій Михайлович побажав присутнім успіхів в наступаючому Новому році.