Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні юристи відвідали фаховий майстер-клас

Майбутні юристи відвідали фаховий майстер-клас

29.03.2017 13:29 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет майстер-клас право

Для майбутнього юриста важливим є набуття компетентностей безпосереднього контакту із особами, які звертаються за наданням правової допомоги. На юридичному факультеті вже більше 10 років успішно функціонує Юридична клініка, на базі якої студенти під керівництвом викладачів протягом всього навчального року мають можливість брати участь у консультуванні жителів міста Запоріжжя та Запорізької області з різних питань національного законодавства.

В той же час факультет постійно дбає про збільшення можливостей для студентів для практичної підготовки. Плідними є відносини юридичного факультету Запорізького національного університету із Регіональним центром надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях, на базі якого студенти не лише проходять практику, а й спілкуються із досвідченими колегами-практиками, беруть участь у всіх заходах професійного характеру, які проводяться як безпосередньо на базі Центру, так й із залученням його представників. Черговим етапом взаємовигідної плідної співпраці юридичного факультету ЗНУ та Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях стало проведення на базі юридичного факультету для студентів 2 курсу та 1 курсу магістратури денної форми навчання майстер-класу Директора відповідного Центру Павла Наливайка, яка відбулася 29 березня 2017 року. Протягом двох годин студенти мали змогу не лише отримати корисну інформацію про сутність, правові засади надання безоплатної вторинної правової допомоги, суб’єктів її надання, особливості її організаційно-правової процедури, специфіку спілкування адвокатів із клієнтами, в тому числі й в екстремальних ситуаціях, особливості надання відповідної допомоги різним категоріям осіб із специфікою їх правового статусу. Надання значної кількості корисної інформації для професійного зростання майбутніх юристів Павло Наливайко поєднував із моделюванням для студентів тренінгових ситуаціях із розподілом їх рольових позицій, аналізом типових проблемних питань практичного характеру, типових помилок у практичній діяльності учасників правовідносин та одночасним формулюванням конкретних пропозицій щодо формування лінії правового захисту, надання правової консультації тощо. Студенти із захопленням відвідали захід, високо оцінили його практичну значимість й висловили сподівання, що і у майбутньому такі зустрічі будуть проводитися на постійній основі.

Юридичний факультет