Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ влаштували зустріч з випускником вишу, співаком Олександром Мінаєвим

У ЗНУ влаштували зустріч з випускником вишу, співаком Олександром Мінаєвим

04.04.2017 09:54 Все Головні новини філологічний факультет волонтерська діяльність волонтерський сектор студентської ради зустріч

У Запорізькому національному університеті триває ХІІ акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». У її рамках команда активістів -учасників волонтерського сектору студентської ради організовує заходи, спрямовані на збір коштів задля забезпечення дитячих лікарень якісним медичним обладнанням. Нагадаємо, що до дев’ятого квітня в усіх областях України проходять схожі акції, мета яких – допомогти в закупівлі усього необхідного для офтальмологічних відділень обласних дитячих лікарень.

Так, у ЗНУ влаштували зустріч із колишнім студентом історичного факультету нашого вишу, учасником численних вокальних конкурсів та проекту «Голос країни» Олександром Мінаєвим. Нині Олександр поєднує активну вокальну кар’єру з професією вчителя історії. Зустріч була присвячена багатьом питанням, серед яких: «Які вони, лаштунки "Голосу"? Що треба робити на шляху до своєї мрії? Як поєднувати роботу вчителя і творчість?»

Олександр відразу знайшов спільну мову з аудиторією, тож зустріч проходила у форматі вільного спілкування, під час якого всі охочі змогли отримати відповідь на свої запитання. Зокрема, гість наголосив на важливості таких рис характеру, як цілеспрямованість, витримка і впевненість у своїй справі. Саме вони, за його словами, допомогли йому на шляху до мрії.

Олександр займався вокальною кар’єрою, зараз записує власні пісні. На його шляху до проекту були чисельні вокальні конкурси, які завершувалися як перемогами, так і поразками, але він продовжував займатися творчістю. На питання: «Яку ви можете дати пораду молодим артистам, які хочуть спробувати свої сили у таких проектах?» – Олександр відповів: «Важлива історія, з якою ти йдеш туди. Вона повинна зацікавити глядача й неодмінно стати певним взірцем для наслідування».

Наприкінці нашої зустрічі Олександр за проханням гостей виконав пісню під акомпанемент гітари. Після закінчення виступу вибухнула оплесками. Глядачі подякували Олександру Мінаєву за цікаву щиру розмову, а також організаторам за пізнавальну зустріч і прагнення допомогти тим, хто потребує підтримки.

Вікторія Телятник,

студентка І курсу