Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Чемпіонат КВК на Кубок ректора

Чемпіонат КВК на Кубок ректора

21.12.2007 18:33

У Запорізькому національному університеті пройшли ігри 1/4 закритого чемпіонату КВК ЗНУ на Кубок ректора. Протягом двох днів (19 та 20 грудня) 10 команд з різних факультетів змагалися у трьох конкурсах: привітання, розминка та «Біатлон». Приємним нововведенням заходу стали безкоштовні квитки для усіх бажаючих.

Отже, день перший. Спочатку на сцені з’явилась команда «3+2», яка вирішила вражати усіх присутніх надзвичайним виходом. Тож, використавши безліч «спецефектів» та повітряних кульок, вони продемонстрували глядачам справжнє шоу, але, на жаль, не дуже якісний гумор. Треба зазначити, що вперше за історію будь-яких заходів у ЗНУ, факультет соціології та управління використав не тільки піротехнику та конфетті, а й спромоглись підняти члена своєї команди аж на стелю актової зали. Тому на деякий час хлопець перетворився на справжнього акробата під куполом цирку.

«Ребята с нашего двора» (фізичний факультет) продовжили традицію 1/4 фіналу і пафосно та яскраво з’явилися на сцені. Але, на відміну від ФСУ, хлопці значно покращили рівень своєї гри, за що і отримали відповідні оцінки.

Наступною естафету перехопила команда у жовтих футболках під назвою «Смайл». Такої кількості брудного гумору актова зала другого корпусу не бачила ще ніколи. Саме це і підкреслила член журі Юлія Кириленко у своєму запитанні на розминці, який прозвучав так: «Мій тато не любить брудного гумору, пожартуйте будь ласка пристойно». Отже, навіть веселі футболки зі смайликами не врятували хлопців.

Наступне випробування – «Біатлон»- новий конкурс, у якому представники команд декламують жарти по колу, після кожного з яких, журі обирає аутсайдера. Найяскравішим виявився капітан команди «Ребята с нашего двора», який окрім того, що влучно жартував, ще й додумався голитися прямо на сцені!

На традиційному конкурсі «Розминка» молодші фізики знову не дали глядачам змоги відпочити від сміху, але найкращими все одно стали гравці команди Найабрь». Вони ж і перехопили естафету вдалого конкурсу привітання у другому блоці. І без сумнівів виявилися фаворитами гри. Особливо вдало представники факультету іноземної філології показали, як насправді проходить конкурс краси «Містер Кічкас».

Наприкінці вечора на сцену вийшли фізики з «Жуковского, 66». Цього разу чемпіонам не вдалося показати себе на вищому рівні, бо їхні номери здавалися «сирими». Мабуть, тому, що хлопці настільки підняли планку своїх минулих виступів, що тепер глядач чекає від них набагато більше, ніж просто гарний гумор.

Під час «роздачі слонів» виявилося, що «Найабрь», «Жуковці» та «Ребята с нашего двора» пройшли до півфіналу. А от команди «3+2» та «Смайл» тепер поза грою аж до наступного року.

Другий день змагань розпочала команда історичного факультету «Баян». Відмінний виступ хлопців викликав захоплення не лише у всіх присутніх, а й у членів журі. Історики знову підкреслили свій статус знавців тонкого та дійсно вдалого гумору.

Наступними на сцену вийшли молоді та енергійні КВНщики з команди, що має котячу назву «Віскас». Вони порадували нас черговим виступом маленьких дівчат-близнючок, яким зал аплодував безупинно.

«3*4,2» впродовж усього виступу грали справжніх зірок. Видно було, що готувалися хлопці до гри досить ретельно. Навіть запросили вийти на сцену у складі їхньої команди Павла Мельника та Юлію Чернету, про яких, до речі, жартували цього вечора не тільки юристи.

Наступний крок гри – «Біатлон». Усі представники з кожної команди вийшли на сцену, щоб проявити себе якомога краще. Запальними і яскравими виявилися жарти команди «ЦСКА». Та всіх випередила команда «Баян».

Після доволі вдалої розминки продовжився другий блок конкурсу «Привітання». Команда «ЦСКА» активно та енергійно взялася за справу. Хлопці були напрочуд активними та енергійними на сцені. Найбільш запам’яталося, як вдало Юрій Костюк показав справжні стосунки Юлії Лотоцької та Юлії Чернети. А ще усіх розважило, що останній присудили нове звання «Головної судоми університету».

Завершила цей чудовий вечір команда СПП «А че не так?». Саме ці хлопці стали одними із фаворитів однієї четвертої фіналу. Напрочуд смішним виявився номер зустрічі двох Олексіїв: Савицького і Фурси через 40 років.

За результатами другого дня жодна з команд-учасниць не залишила змагань. Переможцями вечора стали представники команди «Баян», на другому місці – СПП, а на третій сходинці опинилися «Віскас».

Анастасія ПЕРШИНА