Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ влаштували урочисте відкриття святкової ялинки

У ЗНУ влаштували урочисте відкриття святкової ялинки

26.12.2007 17:06

Цьогорічне свято зібрало біля спорткомплексу чимало студентів, викладачів та співробітників ЗНУ. Особливу атмосферу вдалося створити завдяки новорічним прикрасам, якими було вкрито не тільки саму ялинку, а й увесь спортивний комплекс.

Такої кількості яскравих гірлянд, та електричних вогників наш університет ще не бачив. До того ж, святкового настрою додали спеціально закуплені до цієї дати світлові прилади та гігантські кульки, в середині яких знаходилися іграшкові Дід Мороз та Сніговики. Звичайно, подібні спецефекти просто не могли не привернути уваги великої кількості людей. Саме тому охочих взяти участь у шоу, яке підготували працівники студентського центру культури, було чимало.

Костюмоване дійство мало форму новорічної казки, під час якої Мишка та Кіт намагалися вияснити, кому з них належатиме право хазяйнувати протягом наступного 2008 року. Казковий сюжет переривали веселі та оригінальні конкурси, у яких мали змогу взяти участь усі присутні. Так, студенти водили хороводи навколо святкової ялинки, співали пісні та розповідали віршики. А Дід Мороз із Снігуронькою за це нагороджували їх новорічними подарунками: хлопавки, ялинкові іграшки та цукерки.

Цікавим та яскравим моментом свята стало вручення величезного торту у формі мишки (символу наступного року) проректору Олександру Бондарю.

Завершилося дійство приголомшливим феєрверком та веселою міні-дискотекою. Можна з упевненістю сказати, що дане свято залишить у кожного приємні спогади. Тож, залишається подякувати його організаторам: студентському центру культури, відділу виховної роботи та особисто Олексієві Фурсі та Наталії Вороновій і очікувати на нову феєричну університетську ялинку через рік.

Юлія ЧЕРНЕТА, Анастасія ПЕРШИНА