Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет соціальної педагогіки і психології відзначив шістнадцятиріччя

Факультет соціальної педагогіки і психології відзначив шістнадцятиріччя

22.12.2007 17:58

Урочистий концерт з цієї нагоди відбувся 21 грудня у 8 корпусі Запорізького національного.

До святкування дня народження колектив факультету підійшов досить відповідально і, що головне, цікаво. Протягом тижня для майбутніх психологів, соціальних педагогів та акторів було організовано низка заходів: круглі столи «Соціальне партнерство факультету СПП» та «Актуальні проблеми психології», розширене засідання психологічного клубу «Інсайт», відкрита лекція для випускників шкіл на тему «Шлях до Я-відкриття» та багато інших.

На святкуванні із урочистим словом до колег та студентів звернулася декан факультету, доцент Ольга Пономаренко, котра привітала присутніх із днем народження факультету, висловивши найщиріші побажання та подякувавши за сумлінну працю, позитивні емоції та відповідальне ставлення до роботи.

Власне свято, як і завжди на факультеті, виявилося яскравим, неординарним та сповненим позитивних вражень. Зі сцени цікавими номерами глядачів радували співаки, танцюристи, актори факультету.