З Новим роком!

29.12.2007 15:26

Шановні студенти , викладачі та співробітники Запорізького національного університету!
Щиро вітаємо Вас особисто, Ваших рідних і близьких із Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був для Запорізького національного університету динамічним і яскравим, означився новими звершеннями і вагомими досягненнями. І безперечно у цьому успіху - частина вашої праці і Вашої душі.
Висловлюємо найщирішу подяку за Вашу сумлінність та професіоналізм. Ми високо цінуємо Ваш внесок у справу розвитку нашого навчального закладу, адже позитивні результати діяльності ЗНУ стали можливими завдяки зусиллям кожного із нас!
Віримо, що новий 2008 рік буде роком нових успіхів, нових починань і перспектив, реалізація яких - наша спільна справа.
Від усього серця зичимо Вам міцного здоров'я, родинного благополуччя, добробуту, миру та злагоди в Новому році!