Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники студентської профспілки взяли активну участь у роботі обласного семінару

Представники студентської профспілки взяли активну участь  у роботі обласного семінару
11.04.2017 09:02 Все Головні новини Первинна профспілкова організація семінар ФІФ біологічний факультет юридичний факультет економічний факультет

Днями на базі первинної профспілкової організації Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького відбувся кількаденний обласний студентський семінар для профспілкового активу, організований Запорізькою обласною організацією Профспілок освіти і науки України.

Від профспілки Запорізького національного університету взяли участь у заході: Валентина Сухенко, заступник голови первинної профспілкової організації вишу по роботі зі студентами, профорг біологічного факультету; Тетяна Перевєрзєва, профорг факультету іноземної філології; Карина Янько, профорг юридичного факультету; Інна Коваленко, профорг економічного факультету.
Усі дні були насичені жвавою роботою. Учасники семінару обмінялися досвідом, провели перемовини стосовно теми «Позиції Профспілок у сучасних умовах та нових напрямах роботи». Відтак профспілкові активісти вишу повернулися із заходу із новим натхненням для важливих суспільних справ.

Профспілковий комітет ЗНУ