Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК провели збори для студентів щодо роз’яснень про нарахування стипендій

В ЕПК провели збори для студентів щодо роз’яснень про нарахування стипендій

В ЕПК провели збори для студентів щодо роз’яснень  про нарахування стипендій
13.04.2017 13:47 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК академічні стипендії держзамовлення збори

Протягом тижня адміністрація коледжу провела збори для студентів всіх курсів і спеціальностей, які навчаються за державним замовленням. Директором коледжу Оленою Грибановою та заступником директора з навчально-методичної роботи Альоною Ходаковською надані роз’яснення бюджетникам щодо призначення академічної стипендії, яка формується:

- для студентів першого року навчання до першого семестрового контролю – на підставі конкурсного балу, отриманими ними під час вступу на навчання, після першого семестрового контролю – на підставі рейтингового балу, сформованого за результатами освітньої діяльності;
- для всіх інших - на підставі рейтингового балу, сформованого за результатами освітньої діяльності, з урахуванням участі у науковій, науково-технічній діяльності, громадському житті та спортивній діяльності.
Студент, який претендує на зарахування додаткових балів при нарахуванні стипендії за результатами семестрового контролю має в термін:
- до 05.05.2017 - для 1-2 курсів всіх спеціальностей,
- до 14.04.2017 - для 3-4 курсів спеціальностей правознавство (гр. К 34-14), туристичне обслуговування (гр. К 14-14), видавнича справа та редагування (гр. К 33-14), організація виробництва (гр. К 36-14), розробка програмного забезпечення (гр. К 51-14)
надати завідувачам відділеннями, які входять до складу стипендіальної комісії (каб. 119-а), заяву на ім’я директора коледжу з відповідним клопотанням. До заяви додається пакет документів, що підтверджують участь студента в позанавчальній діяльності (копії грамот або дипломи переможця, подяки за участь в організації заходу, протокол засідання студради, копія наукової статті, тез доповідей тощо).
Зарахування додаткових балів при нарахуванні стипендії в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувається згідно Примірного порядку формування рейтингу успішності студентів для призначення академічних стипендій, затвердженого наказом МОН № 261 від 20.02.2017 року. Порядок формування рейтингу успішності студентів ЕПК ЗНУ для призначення академічних стипендій опубліковано на сайті коледжу http://epkznu.com/wp-content/uploads//2017/02/положення-про-епк-зну.pdf

ЕПК