Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ відбувся «ECO-показ» від активістів соцсектору студради вишу

В ЗНУ відбувся «ECO-показ» від активістів соцсектору студради вишу

28.04.2017 14:43 Все Головні новини Еко-показ студрада

Сьогодні, двадцять восьмого квітня, в Запорізькому національному університеті відбулось відкриття проекту ECO ZNU, в рамках якого активістами соціального сектору студентської ради ЗНУ був організований “ECO – показ».

Захід проходив на площі між навчальними корпусами ЗНУ №2 і 6 і зібрав чимало учасників. На нього запросили студентів, викладачів, співробітників вишу, молодь та мешканців міста, які не байдужі до екологічних проблем, цікавляться екологічною тематикою та новими відкриттями в цій галузі.

Програма заходу була досить цікавою, неординарною: із захоплюючим  шоу під назвою «Еко-показ». На ньому й відбулась демонстрація колекції речей, створених із паперу, картону, крафту і обгортувального матеріалу. Зазначимо, що  колекцію створила команда активних і талановитих студентів різних факультетів вишу, небайдужих до екологічних проблем. Так, до організації цього дійства та створення колекції долучились: голова соціального сектору студентської ради ЗНУ Юлія Порада, студенти Марія Малая, Анастасія Франковська, Діана Кислухіна, Тетяна Михайлик та Анастасія Дячкіна. Також допомогу в організації цього шоу надав центр культури ЗНУ на чолі з Юлією Янько.

За словами голови соціального сектору студентської ради ЗНУ Юлії Поради, мета цього проекту – звернути увагу громадськості на проблему збору макулатури і переробки паперу. Цей захід є рекламною та піар- частиною проекту ECO ZNU. Зокрема, цим проектом хотіли привернути увагу громадськості до проблем екології. Надалі організатори планують зробити збір макулатури більш централізованим та масштабним у спеціально обладнаних для цього місцях.

Моделями у показі цієї колекції виступили студентки і студенти ЗНУ – учасники проекту «ТОП-FACE ЗНУ», які граційно та різнобічно продемонстрували  всі деталі колекції та нестримну авторську фантазію. На думку самих учасниць та голови соціального сектору Студентської ради ЗНУ Юлії Поради, їм вдалося показати, що незвичний одяг можна зробити із звичайного матеріалу. Для цього були створені спеціальні ескізи, за якими студенти власноруч зробили цікаві моделі жіночих суконь та чоловічі моделі жилетів та іншого одягу.

Крім того, під час заходу працював DJ SHEPARD і створював музичний весняний настрій. Також працювали фотографи Анна Панасейко та Даніяр Сарсенов і тематичні фотозони для зйомок, де усі охочі змогли зробити фото на згадку.

Фотогалерея – на офіційній сторінці ЗНУ в мережі Фейсбук:

Олена Переверзєва