Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК підбили підсумки профорієнтаційної роботи в квітні

В ЕПК підбили підсумки профорієнтаційної роботи в квітні

28.04.2017 14:55 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж профорієнтаційна діяльність освітня діяльність культурно-масова робота

Упродовж цього місяця в Економіко-правничому коледжі ЗНУ тривала активна іміджева та профорієнтаційна робота. Так, 19 квітня представники коледжу стали генеральними партнерами проведення конкурсу «Міс Випускниця Заводського району-2017», який відбувався у БК «Вогнетрим». Профорієнтаційну роботу на заході з учнями 8-х, 9-х та 11 - х класів провели завідувач підготовчого відділення ЕПК Анастасія Дьячек та голова профорієнтаційного сектору студентської ради коледжу Наталія Андрєєва. Викладач коледжу Лариса Ніколаєва разом із студентами Данилом Степановим та Артуром Бондаренком нагородили призами і квітами учасниць конкурсу. На цьому заході був презентований профорієнтаційний відеоролик Економіко-правничого коледжу.

20 квітня відбулася педагогічна рада ЕПК, під час якої розглядались питання іміджевої та профорієнтаційної концепції. Зокрема учасники заслухали звіт Анастасії Дьячек за навчальний рік та обговорили нові можливості та заходи на наступні роки. 21 та 27 квітня команда КВК коледжу «Нет парня» взяла участь у Кубках КВК Заводського та Хортицького районів. На заходах було багато школярів, з якими спілкувались викладач коледжу Олена Тютюнник, студенти Аліна Блащик і Веніамін Нікітченко. На КВК Заводського району наші дівчата, команда КВК «Нет парня» посіли 2 місце, отримавши приз у розмврі 1000 грн. Зі сцени вони агітували потенційних абітурієнтів вступати до рідного коледжу та запросили на День відкритих дверей, який відбудеться 11 червня 2017 року.

27 квітня закінчили роботу восьмимісячних та тримісячні підготовчі курси до вступу до ЕПК ЗНУ. Анастасія Дьячек привітала слухачів, вручила їм свідоцтва про закінчення курсів та побажала успіху у підготовці до вступних іспитів. Кожний абітурієнт отримав рекомендації від викладачів курсів щодо подальшої підготовки до вступу. Профорієнтаційна робота у коледжі – це безперервний процес і запорука успішного майбутнього навчального закладу. На сайті коледжу завжди майбутні студенти зможуть знайти необхідну інформацію у розділі «Абітурієнту».

Економіко-правничий коледж