Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК стали переможцями турніру з пауерліфтингу

Студенти ЕПК стали переможцями турніру з пауерліфтингу

11.05.2017 08:40 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж

Нещодавно, упродовж двох днів, у Мелітополі вдруге проходив Всеукраїнський турнір імені Святого Юрія. На змаганнях були представлені 4 дисципліни: жим штанги лежачи, станова тяга, багатоповторний жим лежачи та армліфтинг. У турнірі взяли участь близько ста спортсменів із 12 областей України, серед яких були атлети з великим досвідом виступів на змаганнях міжнародного рівня.

У перший день проводилися змагання з жиму лежачи та станової тяги. У дисципліні «станова тяга» взяли участь 2 студенти Економіко-правничого коледжу, які тренуються в залі «Чемпіон» під керівництвом Сергія Чмарака, Андрій Бойко та Матіас Шмаль. Вони показали достойний результат і не «загубилися» в турнірній таблиці серед інших учасників. Зокрема, Андрій Бойко виконав норматив кандидата в майстри спорту і посів друге місце в категорії до 75 кг з результатом у 177,5 кілограмів. Матіас Шмаль отримав «срібло» у категорії до 90 кг з результатом у 180 кілограмів. Інші 3 підопічні Сергія Володимировича також показали гідний результат, посівши перші місця у своїх категоріях. Двоє з них виконали нормативи майстрів спорту, а наймолодший учасник цієї команди в жимі лежачи, Ілля Фресін, – кандидата в майстри спорту. Отож представники Запоріжжя гідно представили наше місто на цих змаганнях.
Сам турнір був багатий на підняті кілограми. Зокрема, Віктор Кузнєцов, який виступав у ваговій категорії до 125 кг, вижав 225 кілограмів, а в становій тязі йому підкорилася найбільша вага того дня – 320 кг.
Як і прогнозував організатор і головний суддя Віталій Пулін, у загальному медальному заліку перемогла команда Мелітополя. Це й не дивно, адже команда господарів турніру була найчисленнішою і однією з найдосвідченіших, а у рідних стінах – це майже завжди призводить до успіху. 2 місце посіла збірна Якимівки, а «бронзу» забрала команда з Пологів.
Загалом організація змагань, як і рівень учасників, були на високому рівні. Турнір проходив чітко за регламентом, що також дуже важливо. Але найголовнішим доказом того, що все було організовано вдало, є слова самих спортсменів, майже всі з яких були задоволені і організацією, і власними результатами.
Довідка:
Турнір носить ім`я Святого Юрія – мученика і воїна, патрона візантійських імператорів, а пізніше й князів Київської Русі. Святий Юрій також є покровителем України, столичної Київської області (зображений на прапорі та гербі Київщини) та головної святині Галичини й Львова – Собору Святого Юра

Економіко-правничий коледж, К61-16