Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК відзначили День матері

Студенти ЕПК відзначили День матері

12.05.2017 10:25 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж дозвілля музична перерва

Учора, одинадцятого травня, в Економіко-правничому коледжі ЗНУ під час великої перерви відзначили чудове свято – День матері. Тематичний захід організували студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» під керівництвом завідувача педагогічним відділенням Ірми Федючок та викладача коледжу Тетяни Турбар. Ініціатором заходу, метою якого є відродження традиції українського народу, виховання любові, поваги до берегині роду - матері, виступила адміністрація коледжу, зокрема його директор Олена Грибанова.

Ведучі заходу – Катерина Харитоненко та Артур Бондаренко – розповили присутнім про виникнення у світі ідеї святкування Дня матері – одного з найбільш зворушливих свят, тому що всі ми з дитинства і через все життя несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї матері. Це – свято любові і поваги, і єдиним справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові!

Зворушливий спів Іванни Черкашиної, яка виконала пісню «Мама», та вокал Аліни Клочок, запальний танець хореографічної студії «D.A.L.S.» під керівництвом Ірини Василенко не залишили байдужими присутніх на заході. Більш емоційним для глядачів став музичний подарунок від вихованців дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №130 «Казка», за що колектив ЕПК висловлює подяку музичному керівнику дітей Ользі Усенко. Треба зазначити, що в організації проведення свята колективу коледжу допоміг центр культури ЗНУ в особі його директора Юлії Янько.

Викладач циклової комісії соціальної педагогіки Катерина Тарасова провела тематичний тренінг «Жінка сьогодні – мати у майбутньому». Катерина Юріївна розповіла учасницям тренінгу біологічні і соціальні умови готовності дівчини до виконання важливої функції у майбутньому - материнства.

Представники коледжу вважають, що цього дня їм вдалося поєднати всі складові виховного процесу: духовну, культурну та просвітницьку.

Нагадуємо, що 14 травня відзначається Міжнародний день сім’ї. Сім’я, як і матір, є основним елементом суспільства та берегинею людських цінностей.

Економіко-правничий коледж