Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ зустрілися з педагогами Енергодарської малої академії наук

Представники ЗНУ зустрілися з педагогами Енергодарської малої академії наук

15.05.2017 09:19 Все Головні новини Факультети Філологічний Семінар науково-дослідна діяльність учнів ФІФ філологічний факультет ФСУ

Днями, в Енергодарській малій академії наук учнівської молоді відбулася традиційна зустріч педагогів закладу з викладачами Запорізького національного університету в рамках семінару «Планування пошуково-дослідної діяльності учнів, методика обрання теми нового дослідження». В атмосфері невимушеного спілкування педагоги отримали актуальну інформацію про сучасні тенденції в галузі гуманітарного знання, про цікаві направлення досліджень, які можна запропонувати вихованцям академії в новому навчальному році.

Педагоги, які працюють в галузі іноземної філології, спілкувалися з Наталією Надточій, викладачем кафедри англійської філології ЗНУ, кандидатом педагогічних наук. Кандидат філософських наук, доцент Ірина Цапліна консультувала керівників учнівських робіт з напрямку соціології, філософії, історії. Докладні відповіді на свої запитання з української філології вчителі отримали в бесіді з кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри українського літературознавства ЗНУ Валентиною Ніколаєнко.
Результатом роботи семінару, як завжди, стали нові ідеї, задуми майбутніх досліджень, дехто з педагогів навіть визначився з темою науково-дослідницької роботи.