Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі і студенти ЗНУ взяли участь у святкуванні Дня Європи

Викладачі і студенти ЗНУ взяли участь у святкуванні Дня Європи

15.05.2017 17:52 Університет відділ міжнародних зв’язків історичний факультет свято профорієнтаційна діяльність академічна мобільність

Учора, чотирнадцятого травня, у Запоріжжі відбулося масштабне святкування Дня Європи, яке збіглося із ще одним важливим святом – Патріотичною весною. Запорізький національний університет не залишився осторонь від проведення таких важливих заходів. У них взяли участь проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, керівник відділу міжнародних зв’язків Наталя Костенко та фахівці відділу Катерина Касьян і Владислав Ковальов, а також представники історичного факультету. Вони гідно представили наш виш на загальноміському рівні і водночас створили незвичайну презентацію Австрії – країни, яка їм випала в результаті жеребкування між учасниками свята.

Представники історичного факультету – 50 студентів різних курсів під керівництвом заступника декана історичного факультету з міжнародної роботи Лесі Коваленко дуже відповідально підійшли до поставленого перед ними завдання. Вони вирішили відтворити не лише сучасність цієї країни, зупинившись на її впізнаваних рисах, але й викликати у гостей свята цікавість до її історії. Голова культмасу студентської ради історичного факультету Надія Тряпіцина творчо поставилася до задачі й домовилася з представниками Запорізького клубу історичної реконструкції «Гіпократ». Реконструктори радо погодилися допомогти представникам ЗНУ у створенні захопливого яскравого видовища. Їхнє вбрання, яке максимально точно відтворювало національні строї мешканців Австрії XV-XVI століть, викликали захоплення та бажання сфотографуватися із «австрійцями» у багатьох відвідувачів свята. Крім того, наші студенти взяли участь у масштабному флешмобі – розгортанні велетенського прапору Євросоюзу. Варто відзначити, що багато відвідувачів також виявляли неабияке зацікавлення в інформації, яка стосувалася навчання в нашому виші, його міжнародній діяльності, перспектив працевлаштування випускників тощо.
Почесні гості заходу, представники керівництва міста й області також не оминули своєю увагою експозицію ЗНУ. Заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуард Гугнін та керівник апарату ЗОДА, заступник голови Зінаїда Бойко із задоволенням завітали до представників вишу. Вони висловили захоплення творчими підходом до оформлення експозиції та зазначили, що пишаються тим, що вони – випускники цього вищого навчального закладу. Так само позитивно відгукнулися про участь університету в Дні Європи заступник міського голови Анатолій Пустоваров та директор департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко. Вони подякували представникам вишу за активну життєву позицію, академічну мобільність, постійне зростання міжнародних зв’язків та сприяння поширенню європейських цінностей.
Своєю чергою, усі учасники Дня Європи від ЗНУ запевняють, що отримали величезне задоволення від участі у яскравому, багатому на позитивні враження дійстві.
Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1613288665367187