Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда ЕПК «Нет парня» – у півфіналі Запоізької ліги сміху

Команда ЕПК «Нет парня» – у півфіналі Запоізької ліги сміху

19.05.2017 08:42 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж КВК перемога

Днями у ПК «Дніпроспецсталь» відбулися змагання Запорізької ліги сміху. За підсумком чвертьфінальної гри до півфіналу пройшла команда КВК Економіко-правничого коледжу ЗНУ «Нет парня».

Колектив коледжу вітає чудових студенток – членів команди Наталію Ольховську, Тетяну Беженар, Катерину Саркісову та Євгенію Царегородцеву – з черговою перемогою! Також вони бажають дівчатам чергових перемог! Також представники ЕПК вдячні тренеру команди Віталію Гончаренку - учаснику команди КВК «Заинька» (Запоріжжя), адже саме за його сприяння команда «Нет парня»вкотре досягла таких вагомих успіхів.

Економіко-правничий коледж