Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка організовує комфортний літній відпочинок

Профспілка організовує комфортний літній відпочинок

23.05.2017 13:52 Все Головні новини Літній відпочинок первинна профспілкова організація

Незабаром розпочинається сезон літнього відпочинку і багато хто з університетської спільноти замислюється, де можна його гарно провести, відпочити і водночас покращити стан здоров’я. У зв’язку із цим співробітники АГЧ та первинної профспілкової організації ЗНУ заздалегідь потурбувалися про підготовку бази «Славутич» та облаштування комфортних умов для відпочинку викладачів, співробітників, студентів та членів їхніх сімей.

Ми вже писали про комплекс робіт із впорядкування територій, реконструкцій та модернізації об’єктів ССОТ «Славутич» (фарбувальні роботи, ремонти у будиночках та кімнатах корпусу тощо). Як повідомили головний інженер АГЧ Валентин Моцак та головний бухгалтер ППО ЗНУ Світлана Носова, вже з початком заїздів відпочивальники зможуть користуватися ошатними номерами люкс та напівлюкс, кімнатами в будиночках та вагончиках, пляжними зонами, їдальнею, душовими тощо.

Сезон на базі «Славутич» відкривається з 24 червня і триватиме до 22 серпня. Як завжди, цього літа передбачається шість десятиденних заїздів: 24 червня – 3 липня, 4 липня – 13 липня, 14 липня – 23 липня, 24 липня – 2 серпня, 3 серпня – 12 серпня і 13 серпня – 22 серпня.

Заяви на відпочинок від учасників університетської профспілки почали приймати ще з 16 січня. На сьогодні надійшло вже понад 400 заявок від тих, хто бажає оздоровитися на університетській базі в смт Кирилівка.

Треба звернути увагу на те, що відбулося невеличке подорожчання вартості проживання на базі – на 10-15 грн на добу. Адже це пов’язано із підвищенням тарифів на комунальні послуги. Цього року вартість путівки для студентів, аспірантів, докторантів, співробітників університету та найближчих членів їхніх сімей становить на добу: у вагончику – 50 грн, у 3- та 4-місних будинках – 70 грн, 2- та 3-місних будинки на 2 особи – 85 грн, у 2-місній кімнаті – 150 грн, у 2-місній кімнаті поліпшеної комфортності – 170 грн. Також передбачені знижки на проживання та оздоровлення на базі «Славутич» – на 5 та 10 днів – для студентів, співробітників та інших категорій відпочивальників, які є членами університетської профспілки (дивіться у додатку dodatok__ppo_znu_dot_ta_ssot.doc).

На цей оздоровчий сезон представники ППО ЗНУ також на замовлення батьків (до 28 лютого 2017) придбали 37 путівок у дитячі табори відпочинку – «Лазурна веселка», «Червона гвоздика», «Зміна» та «Факел». При цьому традиційно організована доставка дітей автобусами із Запоріжжя у «Зміну» та в «Лазурну веселку». У інші два табори батьки мають самостійно привезти дітей на початок заїзду. Усіх зацікавлених також просять звернути увагу на терміни заїзду та відповідну різницю у вартості путівок (dodatok__ppo_znu_dot_ta_ssot.doc). Окремо тут вказані суми батьківських внесків та внесків ППО ЗНУ – за путівку. При цьому три із цих путівок були надані сім’ям, що відносяться до пільгових категорій, – вони внесли за путівки лише по 1000 грн від загальної вартості, яка складає приблизно 5,5-6,8 тис грн.

Також нововведенням, відповідно до нової постанови Кабінету Міністрів України, є здійснення оплати внесків за путівки. Тепер вона має відбуватися через банківські установи.

З усіх питань відпочинку за телефонами: 228-75-27, 228-76-05. Також більше інформації з цього питання можна отримати, завітавши на офіційну сторінку первинно профспілкової організації ЗНУ за покликанням: http://web.znu.edu.ua/profcom/

Олена Хлистун