Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Побачила світ збірка наукових праць «Молодої науки-2017»

Побачила світ збірка наукових праць «Молодої науки-2017»

29.05.2017 10:08 Все Головні новини Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених науково-дослідна частина конференція «Молода наук-2017»

За результатами десятої, ювілейної, науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука-2017» побачила світ відповідна збірка наукових праць. Редакційна комісія під керівництвом ректора ЗНУ Миколи Фролова ухвалила рішення видати чотири томи тез, до яких увійшли результати наукових розвідок усіх учасників конференції. Усі вони передані до фонду наукової бібліотеки ЗНУ.

Нагадаємо, що нещодавно в Запорізькому національному університеті відбулося підсумкове засідання конференції. Це – значна подія у галузі молодіжної науки нашого вишу. Конференція користується незмінною популярністю серед студентів усіх факультетів, включно відокремлений структурний підрозділ – Криворізький факультет ЗНУ, та наймолодших науковців вишу – студентів Економіко-правничого коледжу. Так, цього року участь у її роботі взяли 947 молодих учених. Оскільки дехто працював відразу в кількох тематичних секціях, загалом на розгляд оргкомітету надійшло близько 1000 доповідей.
Крім того, представники науково-дослідної частини подбали про те, аби всі охочі змогли ознайомитися із науковими здобутками студентів і молодих науковців вишу в онлайн форматі. На сторінці Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених у рубриці «Молода наука» за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/stud-sci-soc/3744.ukr.html можна переглянути всі томи в pdf-форматі.
Викладачі та співробітники ЗНУ сподіваються, що це надихне студентів скористатися прикладом молодих науковців і самим долучитися до лав НТСАДМВ, а в майбутньому – обов’язково стати учасниками конференції «Молода наука».