Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти ЗНУ зможуть завітати на допрем’єрний показ українського трилера

29.05.2017 14:55 Все Головні новини Первинна профспілкова організація дозвілля оголошення

Завтра, тридцятого травня, у великому залі кінотеатру ім. О. Довженка відбудеться допрем'єрний показ першого українського науково-фантастичного трилера «Мислителі». Усі представники первинної профспілкової організації Запорізького національного університету мають можливість безкоштовно завітати на перегляд фільму.

Для цього необхідно звернутися до профспілки ЗНУ (навчальний корпус № 4, ауд. 209, 311) й отримати запрошення на показ. З усіх запитань, пов’язаних із відвідуванням цього мистецького заходу, також можете звернутися за ти телефонами: 2228-76-05 і 228-75-27.

У фільмі, режисером якого став  Вінсент Меттель, йдеться про те, як викладачеві математики Олександру пощастило потрапити до лав людей, які називають себе «мислителями». Багато століть вони регулюють хід світових подій, щоб уникнути колапсу цивілізації. Мислителі ведуть боротьбу з ідеями. Ідеями, які, отримавши доступ в маси, можуть зруйнувати цивілізацію із середини. Так, Олександру доводиться зіткнутися з канібалізмом, колекціонуванням людських душ і багатьма іншими жахливими проявами. Завдання його тим складніше, що поєднувати новоявлену «роботу» необхідно зі стрімким розвитком подій в особистому житті. Зав'язавши стосунки зі своєю студенткою Анжелікою, він ніяк не може викинути з голови таємничу Агнію - свою нову партнерку. Але на рефлексію зовсім не залишається часу, коли з'являється звістка про нову ідею. Тієї, що здатна поставити жирну крапку в існуванні всього людства.

У кінострічці задіяні актори: Олексій Горбунов, Ярослав Ігнатенко, Ксенія Комкова, Данило Бєлих.