Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ провели вебінар для фахівців професійно-технічних училищ

Представники ЗНУ провели вебінар для фахівців професійно-технічних училищ

01.06.2017 08:53 Все Головні новини Факультет соціальної педагогіки та психології приймальна комісія профорієнтаційна діяльність вступна кампанія-2017 вебінар

Тридцять першого травня на базі Запорізького науково-консультаційного центру професійно-технічної освіти відбувся вебінар, присвячений такій актуальній на сьогодні темі, як особливості вступу до вищого навчального закладу в 2017 році. Цей захід, організований фахівцями факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету, викликав неабияке зацікавлення серед представників професійно-технічних закладів освіти. На сьогодні їхні викладачі зацікавлені в тому, аби випускники технікумів й училищ успішно подолали вступну кампанії та зустріли перше вересня студентами вищих навчальних закладів.

У заході від Запорізького національного університету взяли участь відповідальний секретар приймальної комісії Дамір Бікулов та заступник декана факультету соціальної педагогіки та психології Олена Лещенко. У своїх виступах вони окреслили коло спеціальностей у ЗНУ, які мають прикладний характер та традиційно користуються найбільшою популярністю серед випускників професійних училищ.

Велику зацікавленість серед учасників вебінару викликала розповідь про спеціальність «соціальна педагогіка» факультету соціальної педагогіки та психології. Ведучі веб-семінару приділили їй особливу увагу, адже вона може зацікавити і самих викладачів професійних технічних училищ в Запоріжжі. Це – чудова нагода підвищити свою кваліфікацію, розібратися в інноваційних методах і технологіях викладацької роботи. Своєю чергою, оновлений підхід до викладацької діяльності дозволить зробити освітній процес більш ефективним, мотивувати студентів до плідного навчання. Крім того, знання, отримані під час навчання на цій спеціальності, допоможуть викладачам краще розібратися із підлітковою психологією, адже більшість їхніх студентів знаходяться у цьому вразливому віці та потребують особливої уваги щодо побудови з ними діалогу на особистісному рівні. Зокрема, набуті знання можуть стати в нагоді при профілактиці негативних явищ у підлітковому середовищі. Також на навчання на цій спеціальність як на перспективу в майбутньому отримати цікаву й престижну професію порадили звернути увагу випускникам Запорізького педагогічного коледжу.

Представники Запорізького національного університету детально розглянули різноманітні шляхи отримання вищої освіти на базі вишу. Зокрема, під час розмови з учасниками інформаційно-консультативного заходу йшлося про вступ до магістратури, а також про так званий «перехресний вступ», коли охочі, після закінчення технікуму, можуть вступити на іншу спеціальність до ЗНУ й отримати додатково до технічної спеціальності ще й класичну. Це значено розширює можливості працевлаштування та сприяє успіху на сучасному ринку праці.

Варто відзначити, що Запорізький національний університет і, зокрема представники факультету соціальної педагогіки та психології давно і плідно співпрацюють із професійно-технічними закладами освіти. Тож учасники вебінару висловили щиру подяку на адресу керівництва вишу та всіх, хто долучився до організації та проведення цієї важливої профорієнтаційної зустрічі. Також вони висловили сподівання на плідну співпрацю із ЗНУ в майбутньому.