Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортивно-оздоровчий табір ЗНУ «Славутич» відкриває сезон відпочинку

Спортивно-оздоровчий табір ЗНУ «Славутич» відкриває сезон відпочинку

01.06.2017 13:35 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина Студентський спортивно-оздоровчий табір «Славутич» ремонт

Із першого червня розпочався сезон літнього відпочинку у студентському спортивно-оздоровчому таборі «Славутич» (смт Кирилівка). Як повідомили проректор з адміністративно-господарської роботи Сергій Кушнір та директор ССОТ «Славутич» Віктор Клименко, у весняний період провели комплекс робіт із ремонту, реконструкції та впорядкування територій бази. Уже отримали паспорт бази, підписаний низкою державних організацій, який підтверджує готовність об’єкта до експлуатації на цей рік.

Заїзди для студентів, викладачів та співробітників ЗНУ тут передбачені з 24 червня, що пов’язано зі специфікою навчального процесу у виші. Проте база готова вже приймати представників університету на вихідні та святкові дні, а також  її двері відкриті для всіх охочих тут відпочити. Тарифи на перебування на ССОТ «Славутич» вказані у додатку: ppo_znu_ssot_slavutich.doc

Проректор з адміністративно-господарської роботи Сергій Кушнір та голова первинної профспілкової організації університету Борис Павловський запрошують представників університету відпочити влітку саме на університетській базі. Адже тут для студентів та співробітників – членів ППО ЗНУ – передбачені знижки на оздоровлення. Також адміністрація вишу потурбувалася про створення комфортних умов для відпочивальників.

Щороку відбуваються комплексні роботи із впорядкування та розвитку матеріально-технічної бази табору. Окрім впорядкування території бази після осінньо-зимової консервації, тут проходить комплекс робіт з її ремонту та реконструкції. Про них розповіли директор ССОТ «Славутич» Віктор Клименко та головний інженер АГЧ Валентин Моцак.

У квітні-травні у таборі «Славутичі» тривали роботи з впорядкування території, що належить базі, косметичні ремонти будиночків (працівники ремонтної бригади поновили шпалери, пофарбували фасади, замінили пошкоджене віконне скло, рами, відновили шиферну покрівлю дахів та провели інші робтои), модернізували дитячий майданчик, пофарбували лавочки тощо. Косметичний ремонт влаштували і в будиночку для рятувальників. Відновили фарбове покриття також на фасаді адміністративної будівлі. На території доріжок відновлені ділянки, де була пошкоджена плитка.

Низка робіт відбулася і в їдальні: тут подовжили лінію роздачі, встановили другий мармит – плиту для розігріву їжі, що дозволить збільшити пропускну здатність та покращити умови користування цим приміщенням. Тут провели низку, пов’язаних із цими змінами ремонтних робіт, а також побілували стелю. Зараз їдальня виглядає акуратно й ошатно. Її приміщення зручно обладнане та готове для прийому гостей. Проте запрацює вона тільки із початком сезону заїздів, до цього відпочивальники бази мають самостійно готувати їжу.

Група електриків, яка працювала під керівництвом головного енергетика АХЧ Станіслава Білоносова, здійснила перевірку та відновила роботу електромережі на території бази – у будиночках, корпусах та їдальні, що було пов’язано із збільшенням кількості електроприладів. Співробітники також здійснили ремонт електрощитової.

Також у душових кабінках, що розташовані на вулиці, відбулася заміна дверей, тут встановили 6 нових кранів та 4 трапи для зливу води.

Найбільший обсяг ремонтних робіт у цьому році здійснили в номерах покращеної комфортності. Співробітники ремонтно-будівельної групи ЗНУ (керівник – старший виконроб Віктор Харнов) тут проведи комплексну модернізацію чотирьох санкімнат, де здійснили заміну сантехніки і труб (на пластикові), поклали кахельну плитку. Відбулася також заміна старих поржавілих зовнішніх труб на нові пластикові на ділянці біля водозабірника.

Уже завтра, другого червня, рембудгрупа АГЧ повертається до університету після завершення усіх запланованих робіт. А керівництво та співробітники ССОТ «Славутич» готові до зустрічі перших гостей та відпочивальників.

Олена Хлистун