Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося засідання Вченої ради

У ЗНУ відбулося засідання Вченої ради

09.06.2017 12:44 Все Головні новини Вчена рада наглядова рада студрада бухгалтерія

Восьмого червня у Запорізькому національному університеті під час чергового засідання Вченої ради присутні розглянули кілька поточних нагальних питань щодо діяльності вишу. Головував на заході в.о. ректора Олександр Бондар.

Перший блок порядку денного стосувався змін у складі Вченої ради. Зокрема, у зв’язку з виборами голови студентської ради та за результатами звітної конференції органів студентського самоврядування до складу ради увійшли діюча голова студради Анастасія Долгополова, студент ФСУ Антон Назаренко та секретар студради Олександра Колугарова. Також членом ради стала теперішній головний бухгалтер ЗНУ Оксана Арістова.
Ще одним важливим моментом роботи Вченої ради було обговорення складу Наглядової ради вишу. З цього питання доповідав проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков.
Він відзначив, що у національному вищому навчальному закладі в обов'язковому порядку створюється Наглядова рада. Саме вона розглядає шляхи перспективного розвитку вишу, надає допомогу його керівництву в реалізації державної політики у галузі вищої освіти і науки, здійснює громадський контроль за діяльністю керівництва вищого навчального закладу, забезпечує ефективну взаємодію вишу з органами державного управління, науковою громадськістю, суспільно-політичними та комерційними організаціями в інтересах розвитку вищої освіти.
Також проректор нагадав, що склад Наглядової ради національного вищого навчального закладу затверджується центральним органом виконавчої влади, у підпорядкуванні якого він перебуває. Положення про Наглядову раду національного вищого навчального закладу затверджує голова Наглядової ради за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у галузі освіти. Термін повноваження Наглядової ради становить не менше, ніж три роки, але не більше ніж п'ять років.
Відтак присутні голосуванням затвердили пропозиції щодо складу Наглядової ради, щоб згодом надіслати їх на затвердження до Міністерства освіти і науки України.

Марія Канцелярист