Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Школа Конфуція ЗНУ відкриває можливості участі в стипендіальних програмах та літніх таборах і наукових стажуваннях у Китаї

09.06.2017 14:26 Все Головні новини Школа Конфуція Школа Конфуція китайська мова стажування стипендіальні програми літні табори

Делегація із Запорізького національного університету в складі проректора з науково-педагогічної роботи Володимира Волкова та викладача факультету іноземної філології Ольги Тупахіної відвідала Інститут Конфуція Харківського національного університету ім. В. Каразіна з метою обмінятися досвідом і напрацюваннями.

Під час зустрічі її учасники обговорили перспективи співпраці Інституту Конфуція Харківського національного університету ім. В. Каразіна та створеної на початку травня 2017 року на базі Запорізького національного університету Школи Конфуція.

Так, директор Інституту Конфуція Харківського національного університету ім. В. Каразіна Анатолій Байназаров розповів гостям про досвід роботи своєї структури, а також окреслив можливі перспективи співпраці. Зокрема, йшлося про можливість складання міжнародного кваліфікаційного іспиту із китайської мови (HSK и HSKK) для слухачів Школи Конфуція Запорізького національного університету та про спільне проведення культурних заходів. Крім того, директор Інституту Конфуція від китайської сторони Дін Шивен проінформував колег про можливість участі в стипендіальних програмах Штаб-квартири Інститутів Конфуція та організації літнього табору й наукових стажувань у Китаї для слухачів й викладачів Школи Конфуція Запорізького національного університету.

Нагадаємо, що Запорізький національний університет запрошує усіх охочих вивчати китайську мову у Школі Конфуція. Рівень навчання в ній – початковий. Термін навчання – від трьох до шести годин на тиждень, залежно від вікової категорії. Викладачі – носії китайської та російської мов.

Колективні заявки від шкіл заповнюються для кожної вікової групи або класу із зазначенням форми навчання (внесення у розклад, факультатив або гурткова робота). Мінімальна кількість слухачів у групі – 12 осіб.

Навчання розпочинається вже у вересні 2017 року. Відкриття Школи Конфуція на базі ЗНУ – це результат укладання договору про співпрацю між вишами ректором Запорізького національного університету, професором Миколою Фроловим із ректором Анхойського педагогічного університету (м. Уху, провінція Анхой, Китай) Ван Лунем терміном на 5 років із подальшою пролонгацією.

Метою роботи Школи Конфуція є представництво міжнародної інформаційної платформи, яка має на меті презентувати Китай в усьому світі. Вона має сприяти розвитку вивчення китайської мови, культури, традицій та взаємопорозумінню між українським і китайським народами.

Реєстраційна форма для шкіл за покликанням:

Реєстраційна форма для мовних курсів за покликанням:

Реквізити для зв’язку:

tupakhina.olga@gmail.com;