Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсники вишу змогли розкрити творчий потенціал

Першокурсники вишу змогли розкрити творчий потенціал

15.06.2017 10:10 Все Головні новини факультет журналістики СПП біологічний ФСУ фізвиховання опитування першокурсники

Ось і добігає кінця рік навчання в Запорізькому національному університеті для першокурсників. Тож студенти вишу вирішили поцікавитися їхніми враженнями та запитати: Які ваші відчуття від першого року навчання?

Семен Синеок, факультет соціальної педагогіки та психології:
У мене чудові враження від навчання в ЗНУ, якщо чесно думав, що буде набагато складніше. Тепер, через рік, можу сказати, що всі мої очікування збіглися з реальністю. Загалом, я задоволений, з нетерпінням чекаю наступного курсу.

Анастасія Лобко, факультет журналістики:

Перший рік навчання для мене пройшов дуже швидко та цікаво. Університет подарував нові знайомства та можливості. А навчання на факультеті журналістики допомогло реалізувати свій творчий потенціал. Мої очікування виправдалися, на факультеті знайшла себе і зрозуміла що зробила правильний вибір.

Христина Чишко, факультет соціології та управління:

Відчуття та очікування не однозначні: щось подобається, щось не дуже. Загалом, все добре, більша частина зі спогадів мені імпонує.

Катерина Погурська, факультет фізичного виховання:

З одного боку все цікаво, нові люди, нові знайомства, більша частина предметів достатньо цікава. Також надзвичайно пізнавальна практика. А з іншого боку, перша сесія це звичайно щось. Складно, одним словом. В принципі очікування виправдали реальність.

Микола Хлобко, біологічний факультет:

Особисто для мене перший рік видався трішки складним, але ніхто не казав що буде легко, якщо в цілому, то все добре, очікування справдилися.

Валерія Мосейченко, факультет журналістики:

До вступу я недостатньо розуміла, наскільки світ за стінами корпусів різниться від школи. Тут ми повністю самостійні, це те чого прагнула. Прийшовши на свій факультет цілеспрямовано, впевнилась що це моє. Цей рік видався для мене не таким складним, як я уявляла. Але в будь-якому випадку, це новий етап в житті. Він залишає в душі все нові і нові відбитки.

Маргарита Ніколаєва,

студентка першого курсу факультету журналістики

Фото: Олександра Старцева