Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету долучилися до онлайн-конференції з права благодійності

19.06.2017 10:15 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет міжнародна співпраця освітній процес круглий стіл

Днями в Академічному корпусі Українського католицького університету відбулося чергове засідання круглого столу в рамках реалізації міжнародної академічної програми «Human Rights: Talk». Цього разу спікером заходу був Тарас Куліш, адвокат (Торонто, Канада), який виступив із доповіддю на тему:«’’Право благодійності’’: як воно працює в Канаді; благодійність і боротьба з шахрайством, корупцією та міжнародним тероризмом». Студенти юридичного факультету ЗНУ долучилися до заходу в форматі онлайн-конференції.

Тарас Куліш – випускник юридичного факультету університету Мак Гіл (Канада). З 2002 р. він працює у юридичній фірмі «Steinberg Title Hope &Israel LLP» (Торонто). Тарас Куліш спеціалізується на питаннях правового регулювання бізнесу, благодійності та неприбутковості, у праві інтелектуальної власності.

Дискусія стала спробою розглянути питання благодійності не лише через призму права, на прикладі її законодавчого регулювання у Канаді, але й також більш узагальнено, зокрема в контексті боротьби з шахрайством, корупцією та міжнародним тероризмом.

Захід проводили англійською мовою. Для зручності комунікації був забезпечений синхронний переклад.

Партнерами заходу виступили: Matviyiv&Partners та Відділення Асоціації правників України у Львівській області.

Студенти юридичного факультету оцінили чергову лекцію від Магістерської програми УКУ щодо прав людини як цікавий та інформаційно насичений захід. Вони вдячні керівництву факультету, зокрема його декану, професору Тетяні Коломоєць, за надану змогу підвищити свої мовленнєві та професійні компетентності.

Юридичний факультет