Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Терміново потрібні донори крові

Терміново потрібні донори крові

20.06.2017 10:30 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління волонтерський сектор соціальна акція оголошення

Колектив факультету соціології та управління Запорізького національного університету звертається по допомогу до всіх небайдужих. Терміново потрібні донори для доктора філософських наук, професора, у минулому – завідувача кафедри соціальної філософії та управління Віталія Івановича Воловика!

Просимо всіх, хто має можливість, приєднатися до цієї важливої акції: із 19 по 23 червня завітати до Обласної станції переливання крові. При собі мати посвідчення особистості. Будь ласка, не забудьте сказати, що Ви – донор для Віталія Івановича Воловика! Група крові та резус-фактор не мають значення.
Довідки передавати голові волонтерського сектору факультету соціології та управління Катерині Васюковій. Тел.: 068-66-50-156.
Ми вдячні всім, хто відгукнувся на наш заклик!