Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Голова профспілки прозвітував про початок літнього відпочинку

Голова профспілки прозвітував про початок літнього відпочинку

Голова профспілки прозвітував про початок літнього відпочинку
22.06.2017 10:58 Все Головні новини Первинна профспілкова організація оздоровлення вчена рада

Головним завданням первинної профспілкової організації на літній період є організація відпочинку та оздоровлення викладачів, співробітників та студентів. Про це йшлося у виступі голови ППО ЗНУ Бориса Павловського під час засідання Вченої ради. Основну увагу доповідач приділив трьом напрямам діяльності: оздоровлення дітей представників університетського колективу, готовність матеріально-технічної бази ССОТ «Славутич» до початку сезону, а також – питання організації відпочинку представників трудового колективу та студентів вишу.

Передусім були відзначені результати плідної співпраці керівництва вишу, співробітників адміністративно-господарської частини та ППО ЗНУ, завдяки чому матеріальна база студентського спортивно-оздоровчого табору «Славутич» не тільки підтримується у належному стані, а й постійно розвивається, створюються комфортні умови для перебування тут представників університетського колективу. У цьому році також вчасно були проведені усі роботи з ремонту й реконструкції бази. Основний обсяг робіт відбувся у чотирьох номерах люкс, де здійснили заміну сантехніки та трубопроводу, провели також модернізацію зовнішньої системи водопостачання у таборі – старі труби замінено на пластикові, здійснили комплекс інших робіт з підготовки будинків та вагончиків, облаштування їдальні та душових у таборі тощо. Таким чином, табір повністю готовий зустрічати перших відпочивальників.

Вже 24 червня розпочинається сезон заїздів. За інформацією бухгалтерії ППО ЗНУ, на сьогодні путівки вже оформили 318 осіб (на І заїзд – 64 путівки, ІІ – 68, ІІІ – 79, ІV – 49, V – 34 і VІ – 24). У числі відпочивальників тут представлені: 5 студентів, 9 аспірантів, 1 докторант, 65 викладачів вишу, 34 співробітника, 29 дітей, 85 членів родини, а також 90 – сторонні особи.

Однією з переваг, які отримують співробітники вишу та студенти – члени університетської профспілки, – є знижки на оздоровлення та відпочинок на базі «Славутич». Так, для студентів, які планують тут перебувати 5 днів, передбачена знижка у 50 грн, на 10 днів – 100 грн. Допомога на оздоровлення аспірантів, докторантів, викладачів та співробітників ЗНУ складає відповідно 150 і 300 грн. Відтак, працюючий учасник університетської профспілки має змогу повноцінно відпочити на морі протягом заїзду лише за 200 (вагончик) або 350 (будиночок) грн. Ціни на путівки та знижки дивіться тут: ppo_znu_ssot_slavutich.doc

Окрім того, протягом року усі охочі можуть через посередництво ППО ЗНУ придбати й інші санаторно-лікувальні путівки, на які також розповсюджуються знижки від профспілкової організації освітян.

Діти членів профспілки отримали можливість відпочити на морському узбережжі у дитячих літніх таборах: у цьому році до початку сезону було закуплено 37 путівок до «Лазурної райдуги», «Червоної гвоздики», «Зміни» і «Факела». Учасники першої зміни, яка триває понад півмісяця, вже перебувають на відпочинку. Дотації від профспілки на оздоровлення молодшого покоління університетського колективу склали при цьому 156 961 грн, троє сімей, які відносяться до пільгових категорій, отримали путівки лише за 1/5 її вартості (1000 грн).

Треба зазначити, що під час звітної конференції ППО ЗНУ, яка відбулася нещодавно, представники керівного складу університету, профорги факультетів та підрозділів виголосили подяку усім працівникам вишівської профспілки за плідну і важливу роботу, яку ті постійно здійснюють задля покращення соціальних стандартів життя представників університетського колективу.

 

 

 

Схожі новини