Головна сторінка / Викладачі / Караулова Світлана Іванівна

Караулова Світлана Іванівна

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму Кафедра фізичної культури і спорту

Доктор наук, доцент, професор кафедри

Розклад консультацій

• Середа 13:00-14:00
  • Дисципліни

• Сучасні методи наукових досліджень у галузі фізичної культури і спорту
    • Теорія управління у фізичній культурі і спорті
    • Легка атлетика з методиками викладання

Біографія

Закінчила Державний Центральний ордена Леніна інститут фізичної культури (ГЦОЛИФК, м. Москва) за спеціальністю «Фізична культура і спорт».

З 2001 р. працює на факультеті фізичного виховання Запорізького національного університету. З 2011-2020рр. доцент кафедри фізичної культури і спорту ЗНУ.

З 2021р. по теперішній час - професор кафедри фізичної культури і спорту ЗНУ.

2009-2013рр. заступник декана з профорієнтаційної роботи.

2013-2017рр. та з 2021 по теперішній час заступник декана з наукової роботи.

Відзначена подяками Національного Олімпійського комітету України, Запорізького обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ректора за плідну працю і успішну науково-дослідну діяльність.

Майстер спорту СРСР з легкої атлетики.

Наукова робота

У 2007 роцi закінчила аспірантуру ЗНУ за спецiальнiстю «Фiзiологiя людини i тварин» і захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фiзичного виховання та спорту за спецiальнiстю «Олiмпiйський i професiйний спорт».

у 2011році отримала вчене звання доцента.

У 2019 році закінчила докторантуру ЗНУ за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт». Захистила дисертацію за спеціальністю "Олімпійський і професійний спорт" та здобула науковий ступень доктора наук з фізичного виховання та спорту.

Має близько 100 публікацій, серед яких монографія, навчальний посібник (гриф МОН), 10 навчально-методичних видань.

Google scholar

Інформація надана факультетом фізичного виховання

Караулова Світлана Іванівна