Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з Днем Конституції!

Вітаємо з Днем Конституції!

27.06.2017 13:55 Все Головні новини Вітання день конституції

Від усього серця вітаємо Вас із важливим державним святом – Днем Конституції України! Двадцять восьме червня – це не просто святковий день: він сповнений глибокого символізму. Його відзначання – то вшанування важливого етапу становлення незалежності нашої країни. Відколи у 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю наших громадян, прийняла Основний Закон України – Конституцію, цей документ є основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Прийняття Конституції України стало остаточною точкою відліку становлення України як самостійної, суверенної та незалежної держави. Саме завдяки Конституції України в основі функціонування нашої країни лежать принципи демократії та свободи, що гарантують забезпечення політичної та економічної свободи суспільства, а також прав та свобод громадянина.
І в цей урочистий день потрібно пам’ятати, що виконання законів залежить не тільки від можновладців, але й від кожного з нас. Тому для перемоги нашої країни, подолання чужинської агресії та подальшого процвітання України, ми маємо об’єднатися, аби творити вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну і багату державу.
У цей святковий день бажаємо Вам миру в душі та довкола, порозуміння і згуртованості – саме об’єднавши свої зусилля разом ми зможемо спільно прийти до нового життя, до кращого прийдешнього.