Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ підбили підсумки тренінгу «Активні громадяни»

В ЗНУ підбили підсумки тренінгу «Активні громадяни»

29.06.2017 10:24 Все Головні новини Тренінг «Активні громадяни» Британська рада

Двадцять сьомого червня в Запорізькому національному університеті підбили підсумки дводенного тренінгу «Активні громадяни», який проходив за сприяння Британської Ради.

Нагадаємо,  що цей тренінг був  проведений викладачами факультету іноземної філології: доцентами кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Світланою Запольських та Олександрою Головко в рамках співробітництва нашого вишу із Британською Радою в Україні за міжнародною програмою «Активні громадяни в усьому світі», яка орієнтована на формування лідерського потенціалу в соціальній сфері та покликана сприяти розвитку навичок міжкультурного діалогу і соціальної відповідальності як базових якостей лідера 21 століття та створення світу, у якому люди мають можливість мирно і ефективно взаємодіяти з іншими задля сталого розвитку своїх громад. У тренінгу взяли участь проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук,  начальник відділу міжнародних зв’язків Наталія Костенко, студенти та викладачі вишу.

Під час  тренінгу  учасники познайомились з принципами соціальної дії, серед яких відкритість, чесність, прозорість та інші. Також вони запропонували ряд власних ідей з реалізації проектів соціальної дії, зокрема які будуть стосуватись покращення інфраструктури університету, бібліотеки вишу, велопарковки та інших питань.

Відзначимо, що основна мета даного тренінгу для студентсько-викладацьких команд – сформувати і покращити навички планування, написання,  розробки, реалізації та впровадження соціальних проектів.

За результатами тренінгу  учасники отримали сертифікати, які дозволять подавати проекти і реалізовувати їх у своїх громадах за підтримки Британської Ради.

Олена Переверзєва