Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дипломи спеціаліста отримали соціальні працівники, соціологи та політологи

Дипломи спеціаліста отримали соціальні працівники, соціологи та політологи

07.07.2017 09:44 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління випускний

У ЗНУ відбулося ще одне випускне свято: свої дипломи отримали 43 молодих спеціаліста з «Соціології», «Політології» та «Соціальної роботи». Треба також згадати, що факультет соціології та управління у цьому році підготував 108 бакалаврів. Загальна кількість тих, хто має червоні дипломи, – 28.

Найпершим вихованців факультету привітали очільники університету та ФСУ – в.о. ректора, перший проректор Олександр Бондар і декан Максим Лепський. У своєму зверненні до учасників урочистого зібрання – випускників та їхніх батьків – Максим Анатолійович зауважив, що за роки навчання усі вони стали єдиною родиною, відтак наголосив: «Сьогодні з радістю вручаємо вам – фахівцям з політології, соціології та соціальної роботи – дипломи, адже сподіваємося, що саме ви зможете зробити наше суспільство кращим і щасливішим». Олександр Бондар, вітаючи дружну сім’ю ФСУ, також додав: «Сьогодні ми проводжаємо вас із стін нашого вишу і відчуваємо водночас радість та смуток, але сподіваємося, що ваші зв’язки із факультетом на цьому не розірвуться, а лише перейдуть на новий рівень. Дехто продовжуватиме навчання, інші реалізовуватимуть фахові знання вже на робочому місці. Постійно вдосконалюйтесь, розвивайтеся і завжди пам’ятайте, що ваші успіхи важливі для усіх нас. Приходьте, аби поділитися вашою радістю із нами, із вашими викладачами і відтепер колегами». Багато теплих слів та побажань прозвучали з вуст викладачів факультету та наукових керівників. Свій жвавий спіч адресував випускникам і головний розпорядник свята – голова студради ФСУ Едуард Бойко. Передусім він подякував їм за можливість вчитися досвіду у старших колег, які створювали й плекали добрі традиції факультету.

Дипломи спеціалістів випускникам денного та заочного відділення ФСУ вручили професори Олександр Бондар та Максим Лепський, доценти кафедри соціальної філософії та управління Олег Приймак і Ганна Бойко, завідувач кафедри політології, професор Євген Цокур, доценти цієї кафедри Світлана Кальцева і Наталія Лепська, завідувач кафедри соціології, професор Володимир Скворець, доцент цієї кафедри Тетяна Бірюкова. Найкращі студенти також були відмічені грамотами й подяками – за навчальну, наукову та громадську активність, зокрема за розвиток волонтерського та донорського руху на факультеті. При цьому Максим Анатолійович на їхню адресу виказав гарні слова, згадавши про діяльність кожного з активістів.

Випускникам також нагадали, що цей останній у системі вищої освіти України випуск спеціалістів прирівнюється за рівнем кваліфікації до магістрів також і за кордоном. Для чого залишили спеціальне вільне місце й у додатках до диплому нового зразка: ті, хто працюватиме за кордоном, зможуть тут зробити відповідні помітки.

Урочисту клятву випускників ФСУ, у якій йшлося про обов’язок примножувати славу ЗНУ та факультету, залишатися вірним їх найкращим традиціям, високо тримати звання соціального працівника, соціолога, політолога тощо, – молодь виголосила стоячи.

Насамкінець, ширу вдячність своїм викладачам і старшим колегам виказали по черзі й представники випускних груп за спеціальностями – Катерина Гора, Анна Генкулова, Поліна Великоіван, Юлія Завоюра, а також вручили їм квіти. Завершили випускні урочистості спільним виконанням гімну ФСУ і традиційним запуском надувних кульок, які мають донести до Неба усі заповітні бажання випускників ФСУ 2017 року.

Олена Хлистун