Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ випустив нових фахівців галузі журналістики

ЗНУ випустив нових фахівців галузі журналістики

10.07.2017 12:27 Все Головні новини Факультети Журналістики журфак

Сьомого липня на факультеті журналістики відбулася урочиста церемонія вручення дипломів. Близько тридцяти спеціалістів з «Журналістики», «Реклами», «Видавничої справи та редагування», а також шестеро магістрів з «Медіа-комунікацій» отримали  дипломи, шістнадцять із яких були з відзнакою. Привітати їх з цією подією зібралися разом представники ректорату ЗНУ, керівники та викладачі факультету журналістики, батьки та друзі.

Відкрив церемонію старійшина факультету, що стояв біля витоків створення цього підрозділу, корифей запорізької журналістики Юрій Ботнер. З вітальним словом виступив і проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. Від імені ректорату він вручив подяку колишній голові студентської ради факультету – Анастасії Холод – за вагомий внесок у розвиток студентського руху. У свою чергу, випускниця, звертаючись до присутніх зі словами вдячності від імені усіх молодих спеціалістів, зауважила, що все у житті підпадає змінам, але є і неплинні цінності: «Можна змінюватися самим, змінювати міста, країни, але, вважаю, факультет журналістики, як ДНК, залишається в нас незмінною основою. Куди б не занесла нас доля, навіть якщо хтось і не буде працювати за спеціальністю, дух журналістики назавжди залишиться в серці кожного з нас».

Найщиріші побажання та напутні слова висловили на адресу випускників також завідувач кафедри видавничої справи та редагування Тетяна Плеханова, завідувач кафедри журналістики Юлія Любченко і доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Катерина Доценко.

Заступник декана з виховної роботи Наталія Тяпкіна вручила грамоти тим випускникам, які брали активну участь у житті факультету. Вона також передала слова вітання присутнім від імені колишнього декана Володимира Манакіна: «Усі разом ми досягли неабияких успіхів, про що обізнана громадскість як в Україні, так і за кордоном. Вірю, що прагнення бути найкращими дозволить і надалі вам досягати нових звершень. Бережіть і плекайте наші спільні надбання, - і тоді у вас все буде добре. Нехай на ваших обличчях завжди сяє посмішка, будьте щасливими!». Виконуючий обов’язки декана Віктор Костюк у вітальному листі зауважив: «Ці три сімки – «07.07.2017», які на все життя зафіксують у біографії дату одержання вами диплома, точно будуть щасливими, адже наші випускники мають творчий потенціал та професійне загартування від факультету журналістики ЗНУ».

Колишні студенти, а відтепер дипломовані фахівці підготували для присутніх зворушливі фотопрезентації.

Арина Пономаренко