Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК абітурієнти склали іспит із географії й успішно подолали творчі конкурси

В ЕПК абітурієнти склали іспит із географії й успішно подолали творчі конкурси

В ЕПК абітурієнти склали іспит із географії  й успішно подолали творчі конкурси
18.07.2017 12:47 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж вступна кампанія-2017 вступні іспити творчі конкурси

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ триває важливий етап цьогорічної вступної кампанії. Ті абітурієнти, які хочуть стати студентами коледжу на базі 9 класів загальноосвітніх шкіл, зараз складають вступні іспити та творчі конкурси. Представники ЕПК відзначають гарний рівень підготовки вступників та їхнє прагнення вступити до коледжу.

Так, 15 липня в коледжі відбувся вступний іспит – творчий конкурс для тих абітурієнтів, які обрали спеціальність «журналістика//видавнича справа та редагування». Для них голова екзаменаційної комісії, голова циклової комісії Галина Микитів і викладач коледжу Анастасія Кондрико змоделювали прес-конференцію, за результатами якої вступники писали твір-опис. Запрошеною гостею була Наталя Логвиненко – журналіст із шістнадцятирічним досвідом, завідувач навчальної лабораторії інтернет-радіо "Університет" та новітніх медіа кафедри журналістики факультету журналістики ЗНУ.

Під час іспиту 44 майбутні студенти спробували себе в ролі журналістів. Вони ставили гості питання, зокрема цікавились її професійним становленням, уподобаннями, особливостями роботи журналіста-радійника. Також запитували, що зумовило вибір такої професії, з якими труднощами доводилось стикатись, із якими цікавими особистостями спілкувалась тощо.

Після прес-конференції абітурієнти створювали портретний нарис. За зовнішніми рисами людини вони відтворювали її духовний світ. Спираючись на біографічні дані, факти професійної діяльності, майбутні студенти писали твір.

Загалом, за словами Галини Микитів, абітурієнти під час творчого конкурсу продемонстрували готовність до здобуття фаху журналіста, вдало поєднуючи факти, систематизуючи їх, використовуючи образні засоби при створенні нарису.

Цього ж дня відбувся творчий конкурс із фізичної культури. Цього року в ньому взяли участь 60 осіб. Їхні спортивні успіхи та фізичні дані оцінювали члени екзаменаційної комісії, представники університету Олена Черненко та Валентин Пономарьов. До речі, екзаменатори відзначили не лише непогану фізичну підготовку абітурієнтів, але й їхню дисциплінованість та вмотивованість. Вступники прагли якнайкраще виконати поставлені перед ними завдання, аби в майбутньому вступити на омріяну спеціальність.

Крім того, цього дня до ЗНУ завітали 70 абітурієнтів, які складали іспит із географії, щоб на базі 9 класів загальноосвітньої школи вступити до Економіко-правничого коледжу. Головою комісії під час проведення письмового іспиту стала викладач-методист вищої категорії ЕПК Яніна Вітчинкіна. За її словами, вчорашні школярі відповідально поставилися до виконання завдань. Переважна більшість із них планують пов’язати свою майбутню кар’єру з туристичною галуззю, розвитку якої зараз приділяється багато уваги на державному рівні. Економіко-правничий коледж як заклад, де можна навчатися після 9 класу, вони обрали ще й тому, що після його завершення можна продовжити здобувати якісну вищу освіту вже на старших курсах Запорізького національного університету.

Уже відомі результати цих творчих конкурсів й іспиту з географії. На сьогодні оприлюднені списки із конкурсними балами, тож всі охочі можуть ознайомитися з ними.

А зараз – 17-18 липня – тривають іспити з української мови та з математики. Представники Економіко-правничого коледжу бажають усім вступникам успішно подолати цей важливий етап вступної кампанії та зустріти 1 вересня вже студентами ЕПК.