Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели перший етап творчого конкурсу для абітурієнтів

На факультеті СПП провели перший етап творчого конкурсу для абітурієнтів

Сімнадцятого липня на базі факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету відбувся перший етап творчого конкурсу для тих абітурієнтів, які прагнуть вступити на спеціальність «Дизайн». Упродовж чотирьох годин вони виконували завдання з рисунку – створювали геометричний натюрморт. При цьому переважна більшість із вступників відмінно впоралася із завданням та успішно подолала початковий етап випробування.

Нагадаємо, що спеціальність «Дизайн» діє на базі кафедри акторської майстерності та дизайну другий рік. Вона вже встигла завоювати неабияку популярність серед абітурієнтів. Цього разу продемонструвати свої мистецькі здібності та рівень професійної підготовки, аби в майбутньому стати студентом факультету СПП, до ЗНУ завітали 37 осіб.

Абітурієнтів перед початком творчого конкурсу привітали декан факультету соціальної педагогіки та психології Ольга Пономаренко й доцент кафедри акторської майстерності та дизайну Людмила Білозуб. Вони наголосили на тому, що завдання вибране непросте: його виконання має засвідчити рівень підготовки вступників з образотворчого мистецтва, тож вони порадили докласти всіх зусиль для його виконання. Також представники факультету побажали всім присутнім успішно скласти іспит і зустріти початок нового навчального року вже студентами перспективної спеціальності кращого запорізького університету.

За словами викладача факультету СПП Іветти Раудес, яка опікувалася перебігом іспиту, його учасники поставилися до завдання максимально відповідально. «Звісно, серед присутніх на іспиті були абітурієнти з різним рівнем підготовки: хто закінчив художню школу чи займався персонально з викладачами образотворчого мистецтва а хтось має талант від природи, але не володіє професійними навичками. Одне із завдань цього конкурсу –  продемонструвати рівень підготовки вступників до серйозних занять, які розпочнуться вже на першому курсі. Чудово, що переважна більшість із них гарно впоралися із запропонованим завданням. Сподіваємося, що у вересні вони стануть студентами саме нашого факультету»,– зазначила вона.

Крім того, Іветта Раудес наголосила, що 19 липня на вступників чекає другий етап творчого конкурсу, не менш відповідальний. Також упродовж чотирьох годин вони виконуватимуть завдання з композиції. Майбутні студенти мають зобразити дві композиції з геометричних фігур: у статиці та динаміці, роботи потрібно виконати в кольорі. Завдяки такому підходу на факультет СПП вступлять найсильніші в плані підготовки та найталановитіші майбутні дизайнери. При цьому викладачі факультету відзначають загальний високий рівень підготовки цьогорічних абітурієнтів і висловлюють сподівання, що ті гідно впораються з цим етапом вступної кампанії.

Таміла Тарасенко