Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо з ювілеєм декана факультету менеджменту Ірину Шавкун

Вітаємо з ювілеєм декана факультету менеджменту Ірину Шавкун

19.07.2017 11:34 Все Головні новини Факультети Менеджменту Факультет менеджменту поздоровлення ювілей

Сьогодні – особливий, сповнений радості та щирих привітань, день для всієї великої і дружної родини факультету менеджменту Запорізького національного університету. Свій ювілейний день народження святкує талановитий керівник, добре знаний у вітчизняних академічних кругах науковець, мудрий наставник, чудовий педагог – декан факультету менеджменту, доктор філософських наук, професор Ірина Григорівна Шавкун.

Ми не лише приєднуємося до численних сердечних привітань її колег, співробітників, друзів, однодумців, студентів і випускників факультету, але й із почуттям глибокої вдячності згадуємо про плідний, щедрий на здобутки й перемоги життєвий шлях шановної ювілярки, нерозривно пов'язаний із її служінням Запорізькому національному університету.

Упродовж довгих десятиліть шановна Ірина Григорівна віддавала всі свої сили та здібності заради процвітання й розвитку вишу. Прийшовши до ЗНУ (тоді – Запорізького державного педагогічного інституту) в 1978 році, вона до 1994 року працювала на факультеті іноземної філології: спершу – на посаді викладача, потім – старшого викладача та доцента кафедри англійської філології. Ірина Шавкун доклала чимало зусиль задля розвитку ФІФ, становлення його як одного з кращих вітчизняних філологічних факультетів, де студенти отримують якісні знання європейського рівня.

Та ще один напрямок діяльності Ірини Григорівни у ті роки, значення якого важко переоцінити, – її всебічне сприяння заснування на базі університету нового факультету. Із перших днів існування факультету менеджменту, з 1995 року, вона – його незмінний декан. Під її вимогливим і турботливим керівництвом відбулося становлення й розвиток факультету.

Кращим свідченням натхненної та плідної праці колективу факультету, затишної родинної атмосфери, що панує на ньому та сприяє розвитку наукового і творчого потенціалу його викладачів і студентів, є численна когорта випускників – висококваліфікованих фахівців, які користуються чималою популярністю на сучасному вітчизняному ринку праці. Випускники різних років не забувають про своїх викладачів. Вони повертаються до рідного університету, аби поділитися радістю від своїх перемог та подякувати викладачам, зокрема Ірині Григорівні, за міцну теоретичну базу, здобуту під час навчання. Адже саме знання стали гарним підґрунтям для старту успішної кар’єри. І водночас колишнім студентам завжди цікаво дізнатися про позитивні зміни, які постійно відбуваються в університеті.

Не менш важлива для процвітання факультету плідна наукова діяльність ювіляра. Ірина Шавкун – засновник власної наукової школи, автор більше 80 наукових праць. Вона велику увагу приділяє підтримці талановитої молоді в той час, коли студенти й аспіранти роблять перші кроки на шляху до наукової кар’єри. Тому вона часто є науковим керівником дипломних робіт студентів та дисертацій слухачів аспірантури. Також Ірина Григорівна бере активну участь у міжнародних наукових проектах. Заохочує до участі в академічній мобільності викладачів і студентів факультету.

Її наукові здобутки, плідна адміністративна й методична праця відзначені почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Запорізької обласної державної адміністрації та керівництва ЗНУ.

Від усієї душі бажаємо шановній іменинниці, аби доля буде щедрою і прихильною до неї, несла многії літа в здоров’ї, у здійсненні всіх мрій та сподівань!