Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перемога студентки юридичного факультету на всеукраїнських змаганнях

Перемога студентки юридичного факультету на всеукраїнських змаганнях

21.02.2008 10:22

Другокурсниця юридичного факультету Запорізького національного університету Інна Мельник здобула друге місце на IV Всеукраїнських змаганнях із кримінального права і процесу «Ораторське мистецтво», які проходили на базі економіко-правового факультету Донецького національного університету.

Цього року на щорічних змаганнях з кримінального права, серед організаторів якого, крім представників ДНУ - Асоціація правників України, її Ліга студентів та інші громадські організації, наш університет представляли лауреат тогорічних змагань четвертокурсниця Цогік Мазманян (у категорії захисник) та Інна Мельник (обвинувач). Усього участь у змаганні взяли 20 команд із 15 регіонів України. На майбутніх юристів чекали два раунди змагань, у яких промови оцінювалися за такими критеріями, як знання фабули справи та законодавства, ораторське мистецтво, вміння посилатися на законодавство і структура промови. У першому турі знання учасників конкурсу оцінювали адвокати та державні обвинувачі-практики. До фінального раунду вийшли 12 найкращих майбутніх правників: 6 адвокатів та 6 прокурорів. Їх ораторське мистецтво оцінювали представники апеляційного суду м. Донецька, Ірина Калинська - відомий правник, ведуча власної програми «Цивільні справи з Іриною Калинською», суддя Федерального суду США Богдан А. Футей тощо. Серед обвинувачів перше місце посів представник Донецького національного університету, друге - у нашої Інни, а третє місце – у представника Київського університету «КРОК».
Наші студентки привезли додому сертифікати учасника та переможця змагання, а Інна Мельник – пам’ятну табличку та збірки постанов і рішень Верховного Суду України.
Як зазначала Інна, їй сподобалася сама атмосфера змагань: хоч усі учасники прагнули перемоги, але між ними панували дружні стосунки, тим більше, що декого із своїх суперників Інна зустрічала раніше на конференції з адміністративного права в нашому університеті, а деякі із студентів, які взяли участь у цих змаганнях, планують приїхати до нас на школу адміністративного права.

Таміла ТАРАСЕНКО