Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Сьогодні завершується реєстрація електронних кабінетів

Сьогодні завершується реєстрація електронних кабінетів

25.07.2017 11:10 Все Головні новини Університет приймальна комісія вступна кампанія-2017

Члени приймальної комісії Запорізького національного університету, зокрема її відповідальний секретар Дамір Бікулов звертаються до всіх цьогорічних абітурієнтів із нагадуванням про завершення важливого етапу вступної кампанії – реєстрації електронних документів.

Сьогодні, 25 липня, о 18.00 офіційно завершується реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів. А завтра, 26 липня, о 18.00 спливає термін подачі заяв.
Упродовж цього часу всім вступникам необхідно обов’язково перевірити в електронних кабінетах статус поданих заяв та коректність відображених у них даних. У разі виявлення некоректних даних вступникам необхідно оперативно звернутися до Міністерства освіти і науки України, написавши про це на офіційний е-мейл: vstup_2017@mon.gov.ua.
При цьому необхідно вказати повністю ПІБ, номер сертифіката ЗНО, серію і номер атестата. Обов’язково потрібно и не лише надати стислий опис проблеми, але й повідомити контактний справний телефон. Також, за можливості, варто додати до цього листа фото екрана (скріншот), де зафіксована виявлена проблема.
Також нагадуємо, що в Запорізькому національному університеті дбають про те, аби всі цьогорічні вступники змогли вчасно отримати відповіді на важливі для них запитання, пов’язані зі вступною кампанією. Для цього необхідно звернутися за адресою: Жуковського, 66б, каб. 114, 115 або зателефонувати: 289-12-68. Крім того, вся необхідна інформація розміщена на сторінці приймальної комісії на сайті ЗНУ за покликанням: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk або на сторінці в соцмережі: facebook.com/pk.znu