Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Сайт ЗНУ за півроку відвідали близько 400 тисяч користувачів

Сайт ЗНУ за півроку відвідали близько 400 тисяч користувачів

26.07.2017 10:06 Все Головні новини Університет рейтинги перемога

Відоме інтернет-видання Platfor.ma проаналізувалосайти двадцяти провідних вищих навчальних закладів України, аби визначити: які з них є найпопулярнішими серед користувачів інтернет-мережі? Зокрема, його співробітників цікавив такий показник, як відвідуваність сайтів. Під час дослідження з’ясувалось, що за останні півроку на сайт ЗНУ (www.znu.edu.ua) заходило близько 381 тисячі 250 користувачів.

Варто відзначити, що це – не лише найкращий показник серед вищих навчальних закладів області. Результати дослідження свідчать, що сайт Запорізького національного університету за вказаний проміжок часу відвідали більше користувачів ніж інтернет-сторінки Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, Одеського національного університету ім. І. Мечникова та Національного медичного університету ім. О. Богомольцева.
Джерело інформації: http://akzent.zp.ua/rejting-vuzov-sajt-znu-za-polgoda-posetili-okolo-400-tysyach-polzovatelej/