Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК провели творчий конкурс для вступників на базі 11 класів

В ЕПК провели творчий конкурс для вступників на базі 11 класів

01.08.2017 13:20 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж вступна кампанія-2017 творчий конкурс

Тридцять першого липня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся творчий конкурс для абітурієнтів, які прагнуть вступити на спеціальність «Журналістика» на базі одинадцяти класів.

На початку вступного випробування директор ЕПК Олена Грибанова привітала його учасників і побажала їм успішно скласти іспит і приєднатися до великої та дружної студентської родини коледжу. Вона висловила сподівання, що початок навчального року абітурієнти зустрінуть уже студентками омріяної спеціальності.
Традиційно цей творчий конкурс проходив у вигляді прес-конференції. Голова екзаменаційної комісії, голова циклової комісії Галина Микитів і викладач коледжу Анастасія Кондрико запросили на іспит співробітницю прес-служби ЗНУ, досвідчену журналістку, яка працювала в багатьох друкованих ЗМІ Запоріжжя Олену Хлистун.
Упродовж години майбутні журналісти ставили гості питання. Зокрема, вони цікавились її професійним становленням, уподобаннями, особливостями роботи прес-служби вищого навчального закладу. Також вони прагли дізнатися, що зумовило вибір професії для Олени Хлистун, з якими труднощами доводилось стикатись та яким чином їх долати, із якими цікавими особистостями вона спілкувалась та брала в них інтерв’ю тощо. Наприкінці вони щиро подякували гості за цікаву й відверту розмову.
Після невеличкої перерви вступників писали твори-описи. Серед завдань, які поставили перед ними представники коледжу, було створення портретного нарису та водночас розкриття внутрішнього світу людини. Члени екзаменаційної комісії відзначили, що всі учасники іспиту гідно впоралися з поставленим перед ним завданням. Вступники продемонстрували своє вміння грамотно формувати запитання, збирати та аналізувати інформацію. Вони зарекомендували себе творчими і вмотивованими для навчання в ЕПК особистостями.
За результатами творчого конкурсу 4 особи були зараховані на вакантні місця на 2 курси спеціальності «Журналістика» Економіко-правничого коледжу.

Таміла Тарасенко