Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі відбувся творчий конкурс з фізичного виховання на базі 11 класів

02.08.2017 09:43 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК Творчий конкурс

2 серпня на базі Економіко-правничого коледжу ЗНУ був проведений творчий конкурс з фізичного виховання для вступників на базі 11 класів.

Представники предметної комісії ЕПК з проведення творчого конкурсу з фізичної культури, до якої увійшли Олена Черненко (голова) та Валентин Пономарьов (член комісії) залишилися задоволеними гарним рівнем підготовки вступників.
Так, майбутні під час творчого конкурсу абітурієнти, які прагнуть вступити до коледжу за спеціальністю впродовж творчих іспитів демонстрували свій рівень фізичної підготовки, практичні навички та вміння у бігу на 100 метрів, стрибках у довжину з місця та підтягуванні.
На думку членів предметної комісії, які брали участь у проведенні творчого конкурсу, вступники не лише розкрили свої здібності, але й показали гарний рівень підготовки, склавши всі нормативи. Загалом, усі вони продемонстрували достатньо високі результати.