Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проект ЗНУ – серед переможців програми ЄС «Еразмус+»

Проект ЗНУ – серед переможців програми ЄС «Еразмус+»

04.08.2017 14:08 Все Головні новини Університет проектна діяльність перемога

Нещодавно виконавча агенція із питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оприлюднила результати конкурсу за 2017 рік за напрямком Жан Моне Програми Європейського Союзу «Еразмус+». Серед його переможців – Запорізький національний університет.

Варто відзначити, що на сьогодні серед пріоритет колективу ЗНУ – розвиток проектної діяльності, посилення академічної мобільності та участь у міжнародних освітніх і наукових проектів. Тож університет – активний учасник міжнародних грантових програм, а його співробітництво із представництвом програми «Еразмус+» має давню і плідну історію.
Цього року для реалізації серед проектів, які надійшли на адресу виконавчого комітету програми, відібрали 138 проектів від країн-учасниць програми і 90 – від країн-партнерів. Серед останніх – 12 проектів з України, загальна вартість реалізації яких становить 400 тис євро.
Проекти в нашій країні будуть реалізувати 10 вітчизняних вишів, зокрема ЗНУ, та одна громадська організація. Вони отримають не лише фінансування, але й інформаційну підтримку від організаторів програми.
Нагадаємо, що напрям Жана Моне – окремий напрямок реалізації програми «Еразмус+». Його мета – популяризація викладання, проведення досліджень і співробітництво європейських студій у всьому світі.
Джерело інформації: http://iz.com.ua/zaporoje/proekt-zaporozhskogo-universiteta-vyiigral-grant-programmyi-es.html