Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Завершується прийом документів на поселення до гуртожитків ЗНУ

Завершується прийом документів на поселення до гуртожитків ЗНУ

15.08.2017 13:25 Все Головні новини Університет поселення до гуртожитків відділ виховної роботи

Із сьомого серпня триває десятиденний марафон із формування електронної бази даних претендентів на поселення до гуртожитків університету. Звертаємо увагу першокурсників з інших міст і тих студентів старших курсів, які ще не встигли надіслати необхідні документи через електронну систему: завтра, 16 серпня, о 23.00 завершується термін прийому заяв. Усі претенденти мають потурбуватися, аби встигнути вчасно пройти реєстрацію й отримати місце в одному з гуртожитків ЗНУ (№№ 2, 3, 4).

Нагадаємо, що вся документація для поселення до гуртожитків Запорізького національного університету надається виключно в електронному варіанті, аби оптимізувати роботу комісії з поселення та зменшити витрати часу для самих майбутніх мешканців студентських гуртожитків. При цьому претенденти на поселення для забезпечення зворотнього зв’язку обов’язково мають вказати власну електронну пошту. Зазначаючи її в анкеті майте на увазі: заблоковані на території України електронні адреси на mail.ru, mail.ua, yandex.ru, yandex.ua та подібних ресурсах вказувати неприпустимо.
Просимо також звернути увагу на пакет документів, який прикріплюється при реєстрації:
1. Заява на поселення (роздрукувати бланк із сайту, заповнити за зразком) – скан/фотокопія. 2. Фото студента, якісне, як на паспорт (розмір фотографії 3х4, 480 px або більше, зроблене не раніше ніж 6 місяців тому, розмір файла до 1МБ, формат JPG). 3. Довідка про склад сім’ї (скан/фотокопія). 4. Довідки про доходи батьків (скан/фотокопія). 5. Довідка про проходження флюорографічного огляду, який пройдено не більше року тому (скан/фотокопія). 6. Копія паспорту про щеплення (скан/фотокопія). 7. Ксерокопія паспорту студента (1, 2, 11 стор.) або свідоцтва про народження (для студентів, які не отримали паспорт) – скан/фотокопія. 8. Студенти, які мають пільги, надають копії документів, що їх підтверджують – скан/фотокопія.
Подати електронну заяву на поселення в гуртожиток можна за посиланням: https://signup.znu.edu.ua/ . Детальну інформацію щодо комплекту документів та процедури поселення, правил і умов проживання в гуртожитках ЗНУ тощо можна дізнатися за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/156.ukr.html.
Із питань поселення до гуртожитку також звертайтеся до начальника відділу виховної роботи ЗНУ Світлани Кондратенко за адресою: вул. Дніпровська, 33 (навчальний корпус № 4), каб. № 211 чи телефонуйте за номерами: 228-76-48, (098)494-43-79, (050)850-43-83.