Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ Владислав Проценко – серед учасників Всеукраїнського літнього табору для студентських лідерів

16.08.2017 09:49 Все Головні новини Університет економічний факультет студентське самоврядування

Громадська організація «Global Office» спільно з Фондом Віктора Пінчука «Завтра.UA» влаштували на Київщині літній табір «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity» для студентів із усієї України. Організатори мали на меті зібрати разом кращих представників студентської молоді задля розробки соціальних проектів із метою покращення та об’єднання країни. Конкурсний відбір проходив на основі анкет, у яких студенти подавали інформацію про себе і мотиваційних листів, де претенденти пояснювали, чому їм важливо взяти участь в роботі табору. Загалом, на розгляд компетентної відбіркової комісії надійшло 492 заявки, серед яких відібрали 100 осіб. До числа переможців увійшов студент 4 курсу економічного факультету Запорізького національного університету Владислав Проценко.

Упродовж п’яти днів молоді лідери брали участь у різних заходах, спрямованих на розвиток їхніх особистісних якостей. Зокрема, на них чекали освітні панелі з сучасного лідерства, проектного менеджменту та громадянської освіти. Більше того, учасники змогли поспілкуватися із фахівцями-практиками, менторами та бізнесменами, які передали досвід із розробки проектів для подальшої реалізації у своїх містах та отримання фінансування. Зважаючи на те, що серед учасників були іноземні волонтери, студенти мали змогу практикувати англійську мову.
Серед запрошених спікерів та фахівців-практиків були такі відомі особистості, як: Айварас Абрамовічус, Вольфґанґ Біндзайль, Томас Вайє, Саймон Вільямс, Ярослава Джонсон, Мустафа Найєм, Роман Пінчук, Карен Роблі, Вікторія Пташник, Олександр Ярема, Ольга Руднєва, Павло Казарін, Олег Рибачук, Ярослав Белінський та інші.
Саморозвиток, лідерство, громадянська освіта, тайм-менеджмент, тімбілдінг, розширення світогляду, критичне мислення, креативний підхід, мотивація, єдність, ведення PR-кампанії – основні напрямки роботи літнього табору«YOU Camp». Варто відзначити, що 50 % учасників табору – це студенти, що переміщені з тимчасово окупованих територій на Сході України.
За словами Владислава, «такий формат участі у форумі – це можливість поспілкуватися та об’єднати студентів із різних регіонів. Літні табір – це нові можливості, нові погляди, новий досвід, незабутні враження і, найголовніше, велика кількість нових друзів та налагодження комунікацій зі студентами інших вишів. ‘’YOU Camp’’ – це можливість для індивідуального та професійного розвитку».

Економічний факультет